220V na 24V Elektrické Automatické Dual Arm Swing Brány Otvárač Až 660 Kg Hardvéru príjazdová cesta Dvere AUTA

€17.56


220V na 24V Elektrické Automatické Dual Arm Swing Brány Otvárač Až 660 Kg Hardvéru príjazdová cesta Dvere AUTA

Zoznam Auta Package:

súprava:1full auta swing brány otvárač+2remote ovládacie prvky+1car diaľkové kit b:1full auta swing brány otvárač+2remote kontroly 1car vzdialené,1pair detektory a reaktivačné,1flash svetla kit c:1full auta swing brány otvárač+2remote kontroly,1pair detektory a reaktivačné,1flash svetlo auta:d: 1full auta swing brány otvárač+4remote kontroly,1pair detektory a reaktivačné,1flash svetla kit e:1full auta swing brány otvárač+2remote ovládacie prvky+1wireless klávesnica,1pair detektory a reaktivačné,1flash svetla kit f:1full auta swing brány otvárač+3remote ovládacie prvky+1wifi ovládací box,1pair detektory a reaktivačné,1flash svetla kit, g:1full auta swing brány otvárač+2remote kontroly 1Electromagnetic zámok,1pair detektory a reaktivačné,1flash svetla kit h:1full auta swing brány otvárač+2remote ovládacie prvky+1wifi fotoaparát,1pair detektory a reaktivačné,1flash svetla kit som:1full auta swing brány otvárač+2remote ovládacie prvky+1outdoor wifi, fotoaparát,1pair detektory a reaktivačné,1flash svetla kit j:1full auta swing brány otvárač+2remote ovládacie prvky+1outdoor wifi, fotoaparát,1pair detektory a reaktivačné,1flash svetla kit k:1full auta swing brány otvárač+2remote ovládacie prvky+1Wired Video zvonček,1pair detektory a reaktivačné,1flash svetla kit l:1full auta swing brány otvárač+2remote ovládacie prvky+124V brány zámku,1pair detektory a reaktivačné,1flash svetla kit m:1full auta swing brány otvárač+2remote ovládacie prvky+124V brány zámku,1pair detektory a reaktivačné,1flash svetla kit n:1full auta swing brány otvárač+2remote ovládacie prvky+112V (bočné)brány zámku,1pair detektory a reaktivačné,1flash svetlo súprava o:1full auta swing brány otvárač+2remote kontroly,1pair detektory a reaktivačné,1flash svetlo,1Solar panely & solar control kit p:1DC24V vstup (Č transformátor)full kit swing brány otvárač+2remote kontroly auta q:Zaviazať, cena s predávajúcim,expedície do Číny,Kupujúci je zasielateľ adresu.

Produrct feacture:

1.Ľahko inštalovať a prevádzkovať,a ľahko sa pripojte káblové. 2.Otvorenie a zatvorenie brány diaľkovým ovládaním a tlačidlami. 3.Čas promotation funkciu.keď otvoríte bránu,rýchlosť je pomalý,potom trochu rýchly,a keď sa zatvorili dvere,rýchlosť sa pomaly opäť. 4.V prípade výpadku prúdu,uvoľnite spojku ľahko,a môže pracovať bránu ručne. 5.Prestať pracovať, keď brána spĺňa s prekážkou. 6.Rod je max cestovanie je 300 mm. 7.Motor je Poweer : 24VDC 40W 8.Bežecká Rýchlosť :1.6 cm/s, 9.Spustiť cestovné : 300mm 10. Max jeden list brány šírka: 2,5 M 11.Max jeden list brány hmotnosť: 300KG

Standad kit komponentov:

①2 Zbraní Brány, Otvárače(drive motor) ②1 Control Box(s transformátor) ③1 súbor Hardvéru Príslušenstvo ④1Rubber zátka ⑤2 Diaľkové Ovládanie ⑥1 Príručka angličtiny Príslušenstvo voliteľné, vyberte položku farba auta je vidieť na obrázku V niektorých krajinách studenej klímy, pridáme olej, nemrznúca vnútri motor môže pracovať v chladnom prostredí.

Zobraziť Podrobnosti:

Full kit obsahovať Potrebné inštalačné príslušenstvo

Ovládací Box detaily:

Vstup AC110V alebo AC220V, aby označiť alebo Správu predávajúcemu.

Ovládací Box Outdoor nepremokavé dizajn

Zatvorené kontroly bin, IP65 vodotesný hodnotenie, môžete priamo tvárou v drsných klimatických podmienkach.-35 ℃ ~ + 55 ℃

Extra bezpečnosť INFRAČERVENÉ detektory a reaktivačné(Voliteľné príslušenstvo)

Samotný systém má vplyv odrazu funkciu.Pre viac bezpečná ochrana, niektorí používatelia môžu byť pridané, detektory a reaktivačné senzor.na Vonkajšie brány.pri bráne v blízkosti,IR cut alebo dieťa spustiť cez Zatváranie brány,brány budú otvorené.

Blikajúce výstražné svetlo(Voliteľné príslušenstvo)

Keď sa dvere otvárač je zapnutá v noci, flash môže upozorniť narušiteľa v tme.(Farba svetla je voliteľné. Dávajte pozor na farbu pri vytváraní objednávky.)

Bezdrôtové heslo klávesnica(Voliteľné príslušenstvo)

Keď je tam mnoho ľudí vo vašej rodine, a potom budete potrebovať klávesnicu. Tak dlho, ako viete, heslo, brány otvoria dvere pre majstra.

Diaľkové ovládanie na auto(Voliteľné príslušenstvo)

Existuje príliš veľa tlačidiel v živote dnes a môj pás je plný, čo je jednoducho záťaž. Nebojte sa, diaľkové ovládanie tlačidlo vo vnútri auta je zavesené na slnečnej clone, a je to pohodlnejšie otvoriť dvere

Wifi ovládanie Modulu(Voliteľné príslušenstvo)

Štítky: diaľkové swing brány otvárač, k49, RTU5024, brány žehlička, brány swing, dvere motora, brány motora, sw100 automatická hojdačka dvere otvárač, ovládanie brány, elektrické brány, motorové.


( 1 Hodnotenie )

Počet