Parfum trvajúcej vône, svetlo, vôňa pokušenie, očarujúce atmosféra feromóny parfum priťahuje opačné pohlavie prilákať wom

€24.36


Impulz stimuluje túžbu Priťahuje flirt faktorom Trvalé vôňa Priťahuje opačné pohlavie Spoveď bohyne Pár datovania robí ta posadnutý Bar dievča oslňujúci Prežiť vášeň a inšpirovať túžba Keď zoznamka: zvýšenie láska iniciatívy, zvýšenie charizma, sebavedomie, neodolateľné pokušenia, vôňa, aby ta / jej pád v láske s tajnú artefakt Pri získavaní spolu: stimuláciu sebe túžby, miešajte, oheň, zapáliť vášeň Pri zhromažďovaní: Ľahko zhromažďovať iných ľudí a oči, aby ste okamžite zameranie Vôňa lásky, vyvolávať túžbu, zvyšujú náklonnosť, zvýšenie záujmu, master aktívny datovania artefakt, prilákanie opačného pohlavia, vyžarovať šarm Zvýšenie opačného pohlavia, voňajúce kadidlo, inšpirujúce vášeň, zapáchajúcich zahnutý, posadnutosť, je vaša chuť Ste iba fľašu parfum od šťastia Pokyny: Za ucho: Vysoká teplota za ucho je vhodný na parfumy Pás: Širší rozložiť na pás Krk: je možné používať za krku Ruky: Miestach, kde parfém je často aplikovaný na uši Vo vnútri ramena: strane ramena nie je pot ľahko a aplikácia efekt je nápadnejšie Vo vnútri stehná: Parfum je zdola nahor, ľahké vône skutočná hodnota spočíva v ovplyvňovaní používateľa emócie a posilnenie sebadôvery, ako katalyzátor pre kúzlo na prilákanie opačného pohlavia v podvedomí. Chuť uvoľňuje vitality, ktorý robí z ľudí viac fascinovaný a zvyšuje ženské kúzlo inšpirovať hlboké citové zážitky. Big-názov perfumers boli trvali na tom, na vôňa vydávaný každý druhý, plný lákavá vôňa technológie, a vášnivý miešanie medzi páry. Krása nie je len o víziu. Vôňa je dôležité a viac primitívne ako videnie. To vonia ako kľúč na odomknutie, jeho / jej pôvodná túžba.

Štítky: bottega veneta, spodná bielizeň žena, kabelka, sexy wom, šaty wom, taška ružová, denim kabelka, tangá, taška malá, Späť.


( 0 Hodnotenie )

Počet