NOVÉ Auto Power Čistá Sínusová Vlna Invertor DC 12V do AC 220/110V 6000W Auto Sine Wave Converter, 2 USB Converte S LED Displejom

€31.30


Špecifikácie:

Model: SP3-T6000

Meno: Auto menič 6000W

Vstupné Napätie: DC 10.5 V~15V

(Keď napätie batérie je nižšia ako 10.5 V, menič je v low voltage protection, keď napätie batérie je vyššia ako 15V, menič je v vysokého napätia ochranu.)

Výstupné Napätie : AC110V /220V

Výstupná Frekvencia: 50Hz pre 220V model /60Hz pre 110V model

Vrcholy Výkon : 6000W

Menovitý Výkon :500W

Výstup Wave Form: Modifikovaná sínusová vlna.

Veľkosť Balenia:7.87x4.4x2.2inches

Váha: Cca 0,8 kg

Funkcie:

1. 12V je vo všeobecnosti pre autá, 24V pre nákladné vozidlá, 48V a 60V je vo všeobecnosti pre elektrické vozidlá

2. Dostupný Rozsah Menovitého Napätia Elektrických Spotrebičov : 200~240V, 100~120V

3. Bezpečný Rozsah našich invertor Vstupné Napätie:12V (9.8~15V)

4. 8 Bezpečnosť Ochrana Funkcia:

①Reverse polarity ochrana

②Low vstupné napätie?ochrana

③High vstupné napätie ochrany

④Over-prúd ochrana

⑤Short ochrana obvodu

⑥Over teplota ochrany

⑦Overload ochrany

⑧Internal poistky

Package Zahrnuté:

1 x Napájanie Invertora

2 x Batéria Klip

1 x Ľahší Plug

1 x anglický Manuál

Výhody:

1. 4000W menič: Auto menič s 2 USB porty a zásuvky. nárast výkonu: 4000W, napájací invertor prichádza s voľným ľahšie a 2ks batérie klipy,poskytovanie 400Watt trvalý výkon, 4000watt špičkový výkon (Prosím skontrolujte, či celkový menovitý výkon pripojených zariadení je ≤ 300W).

2. LED Displej displej: LED Displej ukazuje batérie Vstupné napätie výstupné napätie. Ľahšie kábel môžete dodávok energie pre zariadenia ľahko. Ak sa dať výkon je vyšší ako 150W, prosím, pomocou krokodílky batérie.

3. Rýchle Nabíjanie Dual USB porty: Jeden AC Zásuvky a dva porty usb, vám ponúkajú 100% rýchle nabíjanie pre Mobilné telefóny, počítače, notebook,prsia čerpadla, Rozprašovač,holiace strojčeky,zdravotnícke, záchranné zariadenie,núdzové vybavenie, atď., môže byť ako Núdzové Napájanie

4. Multi Protection: Vstavaný poistky, bezpečné nabíjanie dizajn a chladiaci ventilátor zabraňuje auto power converter z viac tepla,úsporu energie a energie.prepätiu, preťaženiu, viac-aktuálne, skratom, pod-napätie, prehriatiu, skratom ochranu.

5. Ľahký dizajn a prvotriedna Kvalita: Ľahké a kompaktné, ideálne na dovolenku, kempovanie a práce výlety. To môže byť zapojený do takmer akejkoľvek 12V výkon vozidla, poskytovanie plnenie príležitosti kdekoľvek.

6. Čo získate: 4000W auto menič, návod na obsluhu, 2x Batéria Svorka, 1x Auto Plug a 100% zákaznícky servis.

Upozornenia:

1. Je to modifikovaná sínusová vlna invertor,neplatí pre zariadenia, ktoré pracujú tým, vstavaný motor, sušiče vlasov,klimatizácia, kávovar,vodné čerpadlo, indukčný sporák,chladničky a mikrovlnné rúry, atď.Skontrolujte, či celkový menovitý výkon pripojených zariadení je ≤ 400W

2. Utiahnite kladnej (+) a Zápornej (-) svorky, keď vozidlo converter je v prevádzke

3. Ak converter je priamo spojený s ľahší. Najvyššie sa dal moc musia byť pod 150W. Ak je vyšší ako 150W,dôrazne odporúčame, aby ste sa pomocou krokodílky batérie ,pretože auto ľahšie nemusia dovoliť moc nad 150W.

4. Auto konvertor vhodný pre DC12V a Auto LEN, nie je aplikované pre DC 24V a lietadlo

5. Prosím, nenechávajte invertor je v polohe ZAPNUTÉ pred auto štart.Je ľahké poškodenie meniča pred pripojený k batérii.Na správne fungovanie je pripojenie na batériu prvýkrát a potom zapnite spínač meniča

6. Je to normálny jav, invertor, aby sa stal v teple, zatiaľ čo používate.S cieľom získať čo najlepšie pomocou výsledkov, prosím dajte invertor na rovný povrch pracovné miesto by mal spĺňať nasledujúce kritériá:

① Uchovávajte v suchu, by si nemali nechať invertor kontakt vody alebo iných kvapalín, udržať invertora od vlhkosti alebo vody.

② Chladné prostredie, udržiavať v teplote medzi 0 stupňov Celzia a 40 stupňov Celzia. Nedávajte invertor vedľa tepla otvory alebo iných zariadení. Snažte sa udržať invertor nie je možné posvietil priamo do slnka.

/ O služby /

On - Time Dodávky vrátenie peňazí ak výrobok nie je prijatá v garantované doručenie čas

Dlhšie Ochranu 15 deň viac ochranu po dokončení objednávky

Vráti Extra Vrátiť akýkoľvek produkt,ale len tie, v perfektnom stave

Zaručenú Kvalitu Zaručenú Kvalitu alebo Úplné vrátenie peňazí

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť riešiť akýkoľvek problém a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: dc ac invertory, menič alternatívu, 12 220, 9v 1a usb, 12v na 220v invertného, invertného moc, aiyima čistá sínusová vlna menič, hybrid invertného, japna solárneho invertora, invertného čistá sínusová.


( 0 Hodnotenie )

Počet