Pôvodná Farba Koliesko Pre Optoma HD82, HD8200 Projektory, 6 segmenty 58mm

€50.25


Pôvodná Farba Koliesko Pre Optoma HD82, HD8200 Projektory, 6 segmenty 58mm

1. Kontakt:

Ak máte akúkoľvek požiadavku alebo by ste chceli získať viac informácie o nás, pls neváhajte a kontaktujte nás. Sme stále tu, aby odpoveď na prvom skôr čas.

2. Informácie o produktoch:

sme veľkoobchod projektora príslušenstvo,hlavné produkty, vrátane projektora hlavného napájania,štrky,základná doska, žiarovky, LCD panel, farba kolies, objektív, diaľkové ovládanie, PBS panel,DMD a tak ďalej,ak nemôžete nájsť potrebujete prodcuts,pls kontaktujte ma.

3. Cena:

Ako sme veľkoobchodníci, ak ste prijali viac ako 10 kusov, môžeme vám poskytnúť naše veľkoobchodné ceny. Čím viac nakupujete, tým lacnejšie sú. Bude to výhodnejšie.

4. Zásielky:

Zasielame prostredníctvom mnohých lodnej dopravy, ako je DHL a Fedex, ePacket,www.ubytovanietale.sk Premium Doprava,www.ubytovanietale.sk Štandardná Doprava, Čína Príspevok Mail a tak ďalej. To bude trvať 3-60 pracovné dni od Guangzhou do vašej krajiny.

5. Spätná väzba:

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležité. Snažíme sa o 5-Hviezdičkový hodnotenia spätnej väzby. Ak nie ste spokojní s našimi službami, prosím, kontaktujte nás pred odchodom nič menej ako 5/5 hodnotenie a my sa budeme snažiť, aby ste sa spokojní. Ďakujem vám, aby ste spokojný. Ďakujem.

6. Obrázok:

Štítky: projektor koliesko, krúžok tetovanie, farba kolies, hp, optoma hd8200 lampa, optoma, rada projektor, farba kolies, www.ubytovanietale.sk, acer farba kolies.


( 0 Hodnotenie )

Počet