Veľkoobchod star organza 1-1/2" 38mm organza páse s nástrojmi veľkoobchod darčekové balenie dekorácie Vianočné pásky 25 metrov

€5.19


Veľkoobchod star organza 1-1/2" 38mm organza páse s nástrojmi veľkoobchod darčekové balenie dekorácie Vianočné pásky 25 metrov

Štýl : hviezda vytlačené organza páse s nástrojmi

Materiál: 100% polyester star vytlačené organza páse s nástrojmi

Package: 2 5yards/veľa star vytlačené organza páse s nástrojmi

Veľkosť :

25 mm star vytlačené organza páse s nástrojmi (1-1/2 " vytlačené stuha )

38mm star vytlačené organza páse s nástrojmi (1-1/2 " vytlačené stuha )

Použitie: ručne vyrobené DIY textílie materils vytlačené organza páse s nástrojmi, sušič na luky materils vytlačené organza páse s nástrojmi, zariadených mini top klobúky vytlačené organza páse s nástrojmi ,zdobiť dievčatá šaty vytlačené organza páse s nástrojmi n,svadbu oslávili dekorácie vytlačené organza páse s nástrojmi ,festival strany zdobené vytlačené organza páse s nástrojmi , Vianočné darčekové balenie a iné DIY doplnky, stuhy a pod.

O VLASTNÉ NÁVRHY:

Môžeme vlastné stuhy.Vlastné multi veľkosť grosgrain pásky,fólie tlač páse s nástrojmi, tlačené násobne viac elastické pás s nástrojmi,alebo vytlačené vaše vlastné návrhy a LOGO. Lacné MIN a najlepšiu cenu, ak si objednáte MIN pre svoje vlastné návrhy, bude exkluzívne,viac informácií, prosím, kontaktujte nás.

Delievery: Normálne objednávky bude odoslaný v rámci 1-3days po zaplatení príde.

Kontaktujte nás :Prosím, neváhajte a pošlite nám e-mail s akékoľvek otázky. Budeme sa snažiť odpovedať na všetky e-maily do jedného pracovného dňa.

Spätná väzba : Ak ste spokojní s našimi službami, Prosím zanechať pozitívnu spätnú väzbu na nás. Ak nie je niečo v poriadku, Prosím, neváhajte nás kontaktovať. Budeme sa snažiť poskytnúť 100% zákazníkom spokojní služby.

NOVÉ STUHY UPLOAD

Sme nahrať nové vzory pásku z času na čas, ak sa vám páči náš pásky, prosím, pridajte si našu predajňu do vašich obchodov zoznamu sa dostanete aktualizáciu našej novej pásky.

Ďakujem moc za vašu návštevu!!!

Štítky: dock adapter usb 30, krava tlač taška hnedá, dávkovač štetec, olej, hračka pre psa 1 ks mrkva, caerin konzoly 32 gb, strach locs deti, zmena 7 gears bicykli, epson cx5600 ovládač, deadpool tlač izba.


( 0 Hodnotenie )

Počet