Auto Cigaretový Zapaľovač Plug 12V24V Cigaretový Zapaľovač Sídlo Trvať Elektrické Súlade S vypínačom S vypínač Svetla

€2.70


Funkcie:

1.Ťažká Bezpečnosti Predlžovací Kábel:dĺžka Riadok: 3M (linka je all-meď čiara) cigaretový zapaľovač konektor má zabudovanú poistku (5A) na ochranu linky.

2.3 mExtension Kábla: 3 m dlhé auto universal cigaretový zapaľovač nabíjačku zásuvka predlžovací kábel kábel, umožňuje napájanie širokú škálu zariadení pohodlne.

3.Premium Kvalita a Trvanlivé:Samec konektor napájania, indikátor svetla, dobrú elektrickú vodivosť. Anti-break dizajn v spojení mieste. Ženské zásuvky s prachotesnou/nepremokavé spp, predlžuje jeho životnosť

4.Jednoduché Použitie:pomer Mužov a žien kábel adaptéra sa zasúva priamo do vozidla do otvoru zapaľovača na cigarety, ľahko rozšíriť svoje 12 volt zdroj energie pri cestovaní

5.Použitie:vhodný Najmä pre všetky 12v/24v auto zariadenia s cigaru ľahšie plug ako je nabíjačka telefónu, pneumatiky nafukovacím, auto, TELEVÍZOR, auto, chladnička, vysávač atď.

Popis:

1.Tento zapaľovač cigariet napájací kábel je široko používaný, a môže byť použitý na pripojenie ďalších auta elektrických výrobkov, alebo auto svetlá, atď. Druhý koniec lana je dva konce drôtu, jednu pozitívnu a jednu negatívnu, pripojená na pozitívne a negatívne póly iné produkty. Potom ho zapojte do auto zásuvky pre zapaĺovač a bude pripravený na použitie. Červená línia je pozitívny a black záporný pól šetrí problémy vyzdvihnutie auto linky. Je to pohodlné a jednoduché. Ak nie je v prevádzke, je vhodné vložiť a vytiahnuť.

2.Všetky elektronické výrobky, LED svetlá, svietidlá, dekoračné svetelné pásy, atď. pre 12V alebo 24V napájanie.

Špecifikácie:

Farba: Čierno-červená

Veľkosť:155*100*35mm

Pracovné napätie: 12V-24V

Package zahrnuté:

1x Auto Cigaretový Zapaľovač Predlžovací Kábel

Poznámky:

1.V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Zaručujeme štýl je rovnaký, ako je uvedené na fotkách.

2.Prosím, nechajte mierne rozmer rozdiel vzhľadom na rôzne ručné meranie.

36643 Hot Predaj

Štítky: auto cigarret ľahšie, 12 v auto konektor, Nabíjačka 24v, luzes auto zapaľovač cigariet, cigareta konektor, cctv rozšírenie, 12v auto zásuvky splitter, 5v ac dc adaptér, uhol mužov a žien predlžovacie, 12v splitter.


( 0 Hodnotenie )

Počet