Mystery Box John Kennedy Magický Trik Karty Do Drevenej Krabici Zblízka Magic Ulici Miznú Fáze Magic Rekvizity Ilúzie Komédia

€6.29


Magic Meno : Mystery Box John Kennedy

Veľkosť produktu:6*5 CM

Popis: kúzelník prináša malé drevené okno a umiestni ju na stôl. Ďalej má hrať karty voľne vybrané a podpísané diváka. Podpísané karty je premiešaný späť do palube, potom kúzelník pýta: "myslíte si, že môžem nájsť svoje karty za menej ako desať sekúnd bez, aj pri pohľade na karty?" On má na palube za jeho chrbát na niekoľko sekúnd, potom prináša to a oznamuje, "ja som ho našiel!" On prestávky krátko, potom pokračuje, "A hádajte, kde to je..." poukazuje na drevenej krabici, ktorý bol položený na stole všetky spolu. Tam je absolútne žiadny spôsob, ako karty by mohli byť vnútri, pretože nikto bola kdekoľvek v blízkosti box! Kúzelník pomaly dosiahne viac s jeho prázdne ruky a zdvihne box. On potom prináša to viac na diváka a hovorí: "Prosím, odstráňte veko." Diváka výťahov veko, a vidí zložené karty vo vnútri. Kúzelník sa otočí cez okno a výpisov z kartu, umiestni prázdnu krabicu dole na stôl. Divákovi sa odohráva karty. To je jeho kartu s jeho podpisom! Rutinné je ľahké sa naučiť, bez ťažké šikovného-o-ruku a niekoľko zaujímavých variácií sú zahrnuté v cene. Mystery Box je vyrobený z masívneho tvrdého dreva podľa majstra remeselníka. To vyzerá ako elegantná nádoba, nie ako trik alebo prop. Na záver, môžete nechať okno na stôl pre publikum, aby rukoväť. Nebudú nájsť niečo nezvyčajné!

39144 Budete Chcieť.........

1). Rekvizity môže mať žiadne Inštrukcie

2). Rekvizity len Čínština alebo Japončina Pokyn.

3). Niektoré vyučovacie video v Čínštine, mohli by ste si prečítať akcia

Poznámka:

Čína Príspevok Air Mail je pomalý a možné straty zásielky, takže je nemožné, aby sa zabránilo problémy v mnohonárodných obchodu. Dobrý vyjednávanie je dôležité . Prosím neotvárajte spor naraz pred kontaktu so mnou.

Budem vyriešenie vášho problému okamžite. Ak nie vyriešiť, budem znovu si novú objednávku, alebo vrátenie peňazí vám v ďalšej objednávke (Dať si nejakú zľavu pre ďalšie objednávky).

Štítky: magic, box tajomstvo, benjamin, john f. kennedy, magický trik, tom kameň, magický trik palička, tajomstvo gold box, boxy box, vintage mysteri box.


( 1 Hodnotenie )

Počet