1 Pár 2019 Nový Krok v Ponožka Opakovane Obuvi Kryt Jeden Krok voľnú Ruku Ponožka Obuvi Zahŕňa Odolné Prenosné Automatické Čistenie Krytov

€3.19


Popis :

2 ks Hands-Free Automatické Krok Ponožky, Topánky Kryt Opakovane Jeden Krok Obuvi Zahŕňa

Funkcie :

DĹŽKA & VEĽKOSŤ -- O 42 cm/16.5", jedna veľkosť padne väčšina, sa hodí veľkosti od 13 a pod.

SKLADACIA & RESUABLE -- Skladacia krok v ponožky, topánky Kryt je vyrobený z PU, polyester a žehlička materiálu; opakované použitie, môžete ich použiť znova a znova bez straty extra plastové.

ANTI-SKLZU a UMÝVATEĽNÝ -- Anti-sklzu, drží vás v bezpečí, aj na poschodí je mokré, bezpečný spôsob, ako pre ľudí, aby pokryli svoje topánky bez boja, jednoduché a pohodlné. Umývateľný, ale nie stroj umývateľný. Kryty sú vyrobené z nepremokavých PU, ale NENECHAJTE výšky vodnej exceeeds vaše topánky.

ĽAHKÉ NOSENIE A vzlietnuť, -- Jednoduchý, aby ho na svoje topánky, stačí nastaviť topánky kryt byt na rovnom povrchu, krok a prístroj sa zalomia sám okolo spodnej časti topánky okamžite. Vzlietnuť obuvi kryt, stačí peel off si topánky, a vziať ju so sebou.

VIACNÁSOBNÉ POUŽITIE-Môžeme ho použiť v mnohých ohľadoch, a to nielen pre zamestnancov, ale aj pre maliarov, automechanik, movers, záhradníctvo,atď

Špecifikácia :

Dĺžka : cca 42 cm/16.5".

Hodí veľkosti od 13 a nižšie

Materiál : PU, polyester a žehlička

Hmotnosť : 160 g

Balenie Obsahuje :

2 x obuvi zahŕňa

1.Prijímame PayPal len.

2.Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor PayPal.

3.Platba musí byť doručená najneskôr do 7 pracovných dní od dražby uzávierky.

4.Budeme loď vašej eBay alebo Paypal adresu. Prosím, uistite sa, že váš eBay a Paypal adresa je správny, ako budete platiť.

Doprava Politiky Platobné Mathord Zásady Pre Vrátenie Tovaru O Spätnú Prepravu Politiky

Tovar vám bude odoslaný na kupujúceho Ebay dodaciu adresu LEN, tak, prosím, POTVRĎTE k dispozícii adresa na Ebay predtým platiť cez paypal.

Ale niekedy medzinárodné dodávky je vysoko závislá na Kuriérskej Spoločnosti a miestnych zvykov/povinnosti. Ak nechcete prijímať položky na čas,

ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc. Ďakujeme za pochopenie.

Spôsob Dopravy:

Položiek bude dodaný Rýchlo Post , bude To trvať 3-7 pracovných dní od termín prepravy.

Shiping Času:

Všetky položky, ktoré budú zverejnené na vás do 3 pracovných dní (na dni v týždni - pondelok až piatok), platba sa odbavuje na predávajúceho strane Platby Mathord

1. PayPal platby prijaté len.

2. Tovar bude odoslaný do vašej eBay adresu. Prosím, uistite sa, že je to správne.

3. Platba musí byť prijaté 4 dní po ukončení aukcie, ktorý sa skončil. Reklamačný Poriadok

1. Spokojnosť zákazníka je našou najvyššou cieľ. Veríme, že naša položky sú tak vynikajúce. Všetky výrobky sú kontrolovaná kvalita. Sú nové a v dobrom stave pri dodaní je pre našich zákazníkov. Sme presvedčení, budete spokojní s Nákupom.

2. Ak výrobok je chybný, alebo poškodenia pri príchode, alebo zlý výrobok dodaný, kontaktujte nás prosím okamžite. Vráti prijaté do 14 dní od dátumu dodania a položka musí byť v pôvodnom novom stave, nie sú opotrebované alebo pozmenené akýmkoľvek spôsobom s pripojeným tagy & zábal. Inak vysporiadať je konečné. Návrat poštovné musí byť zaplatená kupujúcim.

3. Najprv nás kontaktujte, ak máte akékoľvek problémy/otázky/problémy. Budeme radi, ak chcete vyriešiť akékoľvek problémy, ktoré môžu mať v srdečné a priateľské spôsobom.

4. Vážime si vášho Postive spätnú Väzbu, a bude robiť to isté na odplatu. Nenechávajte negatívnej spätnej väzby, bez predchádzajúcej komunikácie s nami. Prosím, aby max 2 obchodné dni pre nás odpoveď. O Spätnú Väzbu

Keď ste spokojný s našim výrobkom a službám, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu.

Ak sa vyskytne problém, ihneď nás kontaktujte pomocou akejkoľvek e-mailovej žiadosti. Stačí nás kontaktovať pomocou "Položiť predávajúcemu otázku" odkaz na eBay.

Štítky: kryt obuvi, plastový kryt, voľné ruky, obuvi, šnúrky, automatické čistenie krytu automatický dávkovač, ochranné automatické čistenie kryt rozprašovača stroj, odstránenie automatické čistenie krytu, ploché žena, zariadenie na automatické čistenie krytu, gamaše topánky pre ženy, jednorazové kryt topánky automatické.


( 0 Hodnotenie )

Počet