360 Rotujúce Vody Postrekovač Efektívna Úspora Vody Sú Vhodné Pre Vonkajšie Záhradné Zavlažovanie Zavlažovanie Kruhové Trávnik Postrekovače

€2.98


360° Otáčanie Vody Postrekovač Záhradný Dvore Závlahy Závlahy Kruhové Trávnik Postrekovače Vonkajšie

Popis:

Tento trávnik postrekovač je prijať kvalitných ABS plastov pre jeho plášťa, ľahké a odolné na použitie. Žltá a čierna farba. Dlho sprej vzdialenosť, sprej dimeter môže byť 26~41ft. 360 stupňov otočná striekanie,dvojitý prívod vody a vody-úspora dizajn. Dobrý produkt za konkurenčnú cenu. Stojí za nákup.

Funkcie:

Tento trávnik postrekovač je prijať kvalitný ABS plast materiál pre shell, jar a torzná pružina. Ľahké a odolné na použitie Žltej a Čiernej farbe farba Dlhé sprej vzdialenosť, sprej priemer môže byť 26~41ft 360 stupňov otočná striekanie,dvojitý prívod vody a vody-úspora dizajn, Jednoduché Používanie - Pripojenie vody spoločné ku konektoru a ťuknite s spike Účinný postrekovač vody zavlažovanie nástroj

Špecifikácie:

Stav: 100% Zbrusu Nový

Hlavný Materiál: ABS Plast, Jar, Torzná pružina

Farba: Žltá & Black

Celková Dĺžka: Cca. 29 cm / 11.4 palec

Šírka: Cca: 11.5 cm / 4.5 palec,

Sprej Priemer: 8~12.5 m / 26~41ft

Vnútorný Závit Konektor Veľkosť: 1/2"

Vonkajší Závit Veľkosť Konektora: 3/4"

Pracovný Tlak: 200~300Kpa

Vodné Rozprašovacie Množstvo: 0.8~1,3 m 3

Hmotnosť balenia: Cca 100g

Package Zahrnuté:

1 x Zavlažovaný Trávnik

Poznámka:

1. Prosím, dovoľte 0~1inch chyba kvôli ručné meranie. Vďaka za vaše porozumenie.

2. Monitory nie sú kalibrované isté, položka farby zobrazené v aplikácii fotografie môžu byť ukazuje mierne odlišný od skutočného objektu. Vezmite prosím na ten skutočný ako štandard.

Štítky: záhradný závlahový systém, záhradný trávnik zavlažovania, záhrada vody, nestriekajte vodu postrekovač, 360 záhradný postrekovač, 360 vodné sprinklerové, postrekovač vody, domov záhradný postrekovač vody, loď postrekovač vody, ručné záhradné vodné trysky.


( 1 Hodnotenie )

Počet