Meisha 7 palcový Veľký Vlasy Rezanie 6.5 palcový Rednutie Nožnice Set Kit Ružová Profesionálne Kaderníctvo Kadernícke Nožnice na Tvarovanie A0137A

€8.14


Meisha 7 palcový Veľké Nožnice na Vlasy Profesionálna Vysoká Kvalita Holič Nožnice Nastaviť Japonsko 440c Salon Strih Styling Nožnice A0137A

Typ Položky: Pravej Vlasy Nožnice

Názov položky: Japonsko 440c Vlasy Rezanie Rednutie Nožnice

Materiál: Japonsko 440c

Tvrdosť: 62HRC

Rednutie Hodnotiť: 20% - 30%

Strihanie Nožnicami Dĺžka: 7,0 palcový (Cca: 19.5 cm)

Rednutie Nožnice Dĺžka: 6.5 palcový (Cca: vyznania je 18,3 cm, 36 Zubov)

Farba: Ružová, Červená, Čierna, Fialová ako fotografia

Package Zoznam na Výber:

1. Set s Vaku (2 ks Nožnice)

1) 1pcs Vlasov Strihanie Nožnicami

2) 1pcs Rednutie Vlasov, Nožnice

3) 1pcs Vlasy Hrebeňa

4) 1pcs Nožnice Rub Handričkou

5) 1pcs Nožnice Kľúč

6) 1pcs Nožnice Taška

2. Bez Vaku (2 ks Nožnice)

1) 1pcs Vlasov Strihanie Nožnicami

2) 1pcs Rednutie Vlasov, Nožnice

3) 1pcs Nožnice Rub Handričkou

4) 1pcs Nožnice Kľúč

3. Jeden Nožnice s Bag (1pcs Nožnice)

1) 1pcs Nožnice vášho výberu(Strihanie Nožnicami alebo Rednutie Nožnice)

2) 1pcs Nožnice Rub Handričkou

3) 1pcs Nožnice Kľúč

4) 1pcs Nožnice Taška

4. Jeden Nožnice bez Vaku (1pcs Nožnice)

1) 1pcs Nožnice vášho výberu(Strihanie Nožnicami alebo Rednutie Nožnice )

2) 1pcs Nožnice Rub Handričkou

3) 1pcs Nožnice Kľúč

Veľkoobchod a drop shipping Pre veľkoobchod, poskytneme vám zľavu alebo expresná doprava zadarmo, ktoré trvá len 5-14 dni, aby sa dospelo. Pre drop shipping, by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a neopustím FAKTÚRY a uchovávať informácie, ak by ste chceli. Sledovať zásielky môžete sledovať vašu zásielku na tieto webové stránky písania sledovacie číslo: www.17track.net/en Nákup ochrany čas, Ak váš nákup ochrany čas sa kráti, prosím kontaktujte nás a my vám pomôcť ho rozšíriť. Takže vaša objednávka bude nemôže byť dokončená.

Farba A Tieňovanie

Všetky naše položky sú skutočné, streľba, pre technológie, displej, ľahké, environmentálnych dôvodov, môže byť mierna odchýlka jav. Je ťažké kúpiť kožené presne rovnakú farbu ako obrázky, prosím, v druhu prednosť, prosím, kontaktujte nás pred uvedením poradí, ako dlho, ako si mysli farbu veľmi veľa.

Záruka a vrátenie tovaru

Ak nie ste spokojní, keď dostanete vaše položky, vráťte ho do 7 dní na výmenu alebo peniaze späť. Prosím, kontaktujte ma skôr, než vám to vrátiť. Prepravné poplatky sa hradí kupujúci.

Spätná väzba Prosím, nechajte 5 Hviezdičiek spätnú väzbu s dobrou komentár a pekné kupujúci zobraziť. Hrachová nenechávajte 1-Hviezdičkový 2-Hviezdičkové spätnú väzbu bez pýtania pomôcť, budeme slove problém pre každého zákazníka, a dúfam, že každý môže mať dobrý zážitok z nakupovania tu.

Štítky: šperky zirconia, ružové nechty, nožnice, Vlasy Nožnicový, nožnicový, hairdress nožnicový, nožnice na vlasy ružová, hydraulický zámok, holič nastaviť, valec olej tesnenie, holič vľavo.


( 1 Hodnotenie )

Počet