Shark fin antény špeciálne antény autorádia auto signál antény pre Peugeot 308 cc sw i ii

€8.32


Spodný otvor veľkosti:10x6.2 cm,pls vyrobené, či pôvodná

anténa základná veľkosť menej, než to,inak to nie je možné nainštalovať.

Prosím, kupujte Super shark anténa,je vhodné väčšiu základňu.

Často Kladené Otázky

Otázka č. 1: Je žralok rovnakej farby s pôvodnou auto farbu?

Odpoveď 1: shark fin farba veľmi blízko pôvodnej farbe,však auto dôsledku dlhodobého vystavenia vonkajšie, erózie tým, dážď a sneh,farba sa zmenila, takže nie je možné presne rovnaká ako farba,prosím pochopiť.

Otázka č. 2: Shark inštalované na streche majú malé medzery, je vhodné?

Odpoveď 2: Žraločích plutiev v spodnej časti majú malý oblúk,väčšina z sedan modely č mať medzeru,niekoľko hatchback modely a SUV modelov

strecha je plochá,môže byť len trochu rozdiel,to nie je dotknuté použitie.Môžete použiť lepiacu do priepasti.

Otázka 3: Ako sa o rádiového signálu účinok po inštalácii?

Odpoveď 3: Túto anténu pomocou čistenie medených armatúr,prostredníctvom našich testované,signál v blízkosti pôvodného auta anténu.

Otázka 4: Aké by mali byť poznámka pri inštalácii?

Odpoveď 4: Čistenie okolo antény base,uistite sa, že majú vodu a prach,najprv pripojte kábel a base,test rozhlasovej,ak je to ok,ako pri inštalácii,vykurovania 3M lepidlo s sušič na vlasy pred inštaláciou,bude to mäkké,viskozita zvýši,mať len jednu šancu vložiť,tak sa uistite, že zarovnanie positionpressing 3 minút po prilepení,uchovávajte v suchu do 2 dní.

Ak sa vám to páči,prosím, dajte nám 5 star spätnú väzbu,ďakujem. Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás, my vám uspokojivú odpoveď,ďakujem.

Štítky: systém peugeot 308, kľúč peugeot 308cc, priame mazda 3, activ rádio anténa, ham rádio anténa baofeng, 2 din rádio, krídelká, logo peugeot 308 gt line, fm rádio, peugeot 308 9 rádio.


( 2 Hodnotenie )

Počet