Solárne Pozornosti Vodeodolné IP65 Solárne LED Krajiny Soalr Trávnik, Vonkajšie Svetlá/Záhrada/Dvor/Trávniku/Dvore Lampy

€20.17


Špecifikácie:

1. LED množstvo:1/2 KS 2.LED farba: Teplá biela/Biela 3.Nepremokavé trieda: IP65 4.Hlavná Časť Materiál: ABS 5.Doba nabíjania: približne 6 až 8 hodín 6.Pracovný čas: cca 8-9 hodín 7. Osvetlenie premietacie vzdialenosť:15 m 8. Dĺžka kábla:3m

Ak potrebujete predlžovací kábel, prosím, kliknite na tento obrázok kúpiť

5M Predlžovací Kábel

O Preprave:

Milí Kupujúci,ak chcete získať balík rýchlejšie,prosím, zvoľte Špeciálne line-YW(7-20days do väčšiny Krajín) a www.ubytovanietale.sk Štandardná Doprava,oveľa rýchlejšie, ako Čína príspevok a Cainiao. PS:tranzitný čas sú zobrazené na stránke sú nepresné.

Funkcie:

Solar-powered svetlá, úspory energie: V deň, solárny panel-premieňa slnečnú energiu na elektrickú energiu a ukladá energiu vstavanú batériu. Vo večerných hodinách, smart light-sensor systém kontroly bude zase na svetlo pre osvetlenie automaticky. S nastaviteľnou hlavou, to môže byť upravený na 90 stupňov na zvýraznenie vašej záhrade. Dva spôsoby, ako nainštalovať: S dvoma skrutkami, môžete opraviť solárny panel na stenu, ALEBO len riadiť vklad do zeme. Č. zapojenie je potrebné. Veľmi jednoduchá inštalácia. Ponúkame aj dva kolíky na svetlá, môžete ich použiť na podržte svetlá, Alebo len dal svetlo na zemi.

Štítky: lampa led street, led strom, led záhradné svetlo garland, záhradné lampy, varanda, vianočné led sobov, sportster xl883, samvi led lampa, zimná záhrada svetlo, dekor záhrada.


( 3 Hodnotenie )

Počet