3-4 rokov, deti & dospievajúce dievčatá bavlna jar jeseň bežné svetlice šaty deti dievčatko posádky krku bežné midi šaty, oblečenie

€10.50


Textílie: bavlna + satén

Farba : čierna

Veľkosť : 6 veľkostiach (hodí sa pre 110 cm do 160 cm deti)

Doprava:

Trilooker obchod vynaloží všetko úsilie, aby loď vašej objednávky v rámci jedného do piatich pracovných dní po prijatí platby. budeme sa snažiť v našich silách, aby loď skôr, ak je to možné.

Objednávky sú zasielané spravidla prostredníctvom Čína Príspevok Air Mail , www.ubytovanietale.sk Štandardná doprava a E-packet , ktorý môže trvať od 7 do 30 pracovných dní pre dodanie, to môže trvať až do 30 pracovných dní. Pre dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od krajiny určenia a iné faktory.

Pravidlá:

Snažíme sa udržiavať dobré zásoby všetkých položiek na našich stránkach. Občas, high-dopyt položky môžu ísť von-z-zásob. Ak sme z-z-sklad položku, ktorú nariadil, alebo je problém s vašou objednávkou, oddelenie služieb zákazníkom vás bude kontaktovať hneď ako to bude možné. Trilooker obchod vynaloží všetko úsilie, aby upozorňoval na akýkoľvek problém, cez správu alebo e-mail do dvoch až troch pracovných dní od obdržania objednávky.

Nie sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane.

Všetky e-maily bude zodpovedaná v priebehu 1 pracovného dňa. Ak nechcete dostávať náš odpoveď, prosím, láskavo re-poslať svoj e-mail a budeme odpovedať vám čo najskôr.

Vážne Kupujúci Iba V Tom! Prosím, miesto cenovú ponuku, len ak súhlasíte so všetkými podmienkami.

Návrat Politiky :

To je pre nás dôležité, aby ste spokojní s nákupom. Ak nie sú, prosím, reutrn kompletný, nepoužitý, neumytými produktov do 7 dní od prijatia vašej objednávky.

Vrátenie A Výmena Podmienok:

* Tovar musí byť kompletný, zástupu, a nevyužité stave. Všetky značky , náučné brožúry stále bezpečne pripojený.

* Kupujúci je zodpovedný za všetky prepravné poplatky, o vrátený / alebo vymenený tovar. prosím, aby do 5 dní po našom obdržaní vašej vrátené výrobky spracovať vrátenie peňazí alebo výmenu

* Vráti sa schvaľujú iba ak odoslané prostredníctvom Príspevku Registrovaný Air Mail s sledovacie číslo. (vieme, že bolo odoslané a doručené)

FAQ:

Otázka:Je tam nejaké sledovacie Číslo pre svoj položky?

Odpoveď: Áno, sme loď, na každej objednávke ich Sledovacie Číslo, a môžete si prezrieť zásielku staus na príslušné webové stránky. ale prosím na vedomie, že na trati sledovania služba nie je poskytovaná, ale informácie o doručení len vtedy, keď miestnej pošty vyexpedovania zásielky. Prosím, buďte trpezliví, pretože prenos môže trvať 10 a viac pracovných dní na jeho príchod.

Štítky: vysoká krku letné top, fit n svetlice midi šaty, blush bridesmaid, šaty, teen oka šaty, frock dizajn žena, teen gázy šaty, kráľovská modrá bridesmaid, svadobné šaty pre družičky, teen bridemaid šaty, s drážkou midi šaty, dina midi šaty.


( 0 Hodnotenie )

Počet