Čistiaci Štetec Sonic Nu Tvár Rotujúce Čistiaci Štetec Galvanica Tváre Spa System Odstrániť Čierne Bodky Tvár Hlboko Čistenie Zariadenia

€22.24


Čistiaci Štetec Sonic Nu Tvár Rotujúce Čistiaci Štetec Galvanica Tváre Spa System Odstrániť čierne bodky Tvár Hlboko Čistí Zariadenia Elektrické silikónové vysávač, ktorý nebude bolieť svoju tvár. Aby ste sa padať v láske s umývanie tváre. Pleťové čistiace, omladenie pleti, exfoliačný málo odborníkov. Aby ste krajšia, je najlepší darček voľbou pre rodiny alebo priateľku vysoko odporúčané, *o výrobok, 5 dôvodov, prečo budete milovať naše tváre štetce! 1. PX6 nepremokavé úrovni, celé telo je vodotesný, aj keď sa vezme kúpeľ doma, môže byť použitý na čistenie pórov! 2. Facial cleanser s 3 náhradné kefky, vhodné pre rôzne typy pleti. (Normálna pleť, suchá pleť, mastnú pleť a kombinácia kože), silikónový štetec hlavy, je určený pre citlivé a tenkú kožu, mäkké a pohodlné. Jemný štetec hlboké čistiaca kefka čistí póry a odstraňuje odumreté kožné 3.4 druhy intenzity, od slabý, silný, môžete si vybrať vhodné intenzity na čistenie alebo masáž tváre. Po nepretržitej prevádzke, môže zabezpečiť, aby sa póry sú vyčistené, takže pokožka podstatne hladšie a zdravšie 4. Bezdrôtové nabíjanie technológie, RÝCHLE bezdrôtové nabíjanie pre 2 až 3 hodín bude trvať 4 týždne. Môžete použiť tento čistiaci štetec na cestách, je určite ideálny darček pre každú príležitosť. 5. Elegantný dizajn, elegantné, čisté línie a roztomilý ružová/modrá, ergonomická rukoväť dizajn, cítiť sa pohodlnejšie.

1. Dvakrát za deň, budete si užívať jasný a prirodzený vzhľad 2.točivých elektrických točivých technológie čistiaca kefa: zľahka očistite a masáž pokožky. V porovnaní so starými tvár metód čistenia, táto tvár čistiaci štetec môžete účinne a dôkladne vyčistiť pleť, rozšírené póry, mastná rezíduí a starnutia keratínu.

Štítky: tváre parník, držiteľ hifu, lumispa nuskin, kefou vyčistite, hd spa, výťah, ježko sonic, rejuven pokožky zariadenia, tvár formulár, tváre spa.


( 2 Hodnotenie )

Počet