GIYO Horn / Blesk pre Bicykle MTB, Road Svetlo na Bicykel Predné, Zadné Svietidlo Cyklistické Príslušenstvo USB Nabíjateľné Led Svetlo Bicykla

€8.39


GIYO Horn / Blesk pre Bicykle MTB, Road Svetlo na Bicykel Predné, Zadné Svietidlo Cyklistické Príslušenstvo USB Nabíjateľné Led Svetlo Bicykla

2 V 1 Bicykli Baterka & Roh

-Podľa GIYO

Špecifikácia

*Batéria: 1200 mAh vstavaná Batéria

* * Lúča Vzor: Cutoff dizajn

*Režimy: Vysoká, Stredná, Nízka, Rýchly flash

*Odolnosť proti vode Úroveň: IPX4

*Maximálny Svetelný výkon (lm): 450 LM

* Široký pozorovací uhol: 125°

* Typ: XPG LED korálky

* Montážny systém: tvárny gumy popruh

Funkcie

【Lúč Vzor] vyzýva svetlá boli navrhnuté tak, aby rovnomerne osvetliť, čo je pred vami bez oslepujúci protiidúce vozidlá.

【Multi-function] vyzýva Bulit v 120dB roh, Baterka & Roh combo funkcií, aby bolo viac bezpečnosti v meste koni. Dokonca prísť s snímateľný diaľkový ovládač na prepínanie 5 zvuky a 4 svetla módy.

【Výdrž batérie] vyzýva Na nízke nastavenie predné svetlo trvá dlho, asi 3-6 hodín nepretržitého používania.

【Univerzálny a ľahko inštalovať] vyzýva, Či ste profesionál, Weekend Warrior, alebo na Bicykli Pracovníkom, vieme, že chcete, a si zaslúžia to najlepšie a najbezpečnejšie predné chvost-svetlo, EOS230 je odlišná od iných baterky niekedy predstavený na trh. Je nepravdepodobné, že dizajn sa snúbi s všetky moderné bicykli rozloženie a je potrebné mať pre všetky cyklistické jazdcov, ktorí chodia na bicykli v tme.

【ZDÔRAZŇUJE] vyzýva k Dispozícii je aj automatické svetelný senzor, ktorý meria okolitého jasu upravte svetelného režimu automaticky. tiež indikátor stavu batérie poskytnúť vám informácie, ako zostávajúci čas spustenia. a bočné porty na strane viditeľnosť.

Teplé Tipy: môžete nájsť popis iné svetlá v mojom obchode.

Štítky: bicykel indukcie, bicycl rám, air horn, blikajúce svetlo nabíjateľná, big bike svetlá, titán horák, bike príslušenstvo všeobecné, nitecore bat, bicykel lumen, fenix svetlomet.


( 1 Hodnotenie )

Počet