Tenký pás kulturistike telocvični tank topy mužov fitness pevné tričko bavlnené pánske tričko bez rukávov svalov šport kondičný beh beh vesty

€4.99


Viac prekvapení, prosím, kliknite na tlačidlo

Pánske športové gym fitness bez rukávov rýchly beh nasucho jogging tank topy

materiál: bavlna

veľkosť: M L XL XXL

farba: ako na obrázku

M prsia 94 cm, dĺžka 70 cm;

L poprsie 97 cm, dĺžka 73cm;

XL prsia 100 cm, dĺžka 76 cm;

XXL prsia 103cm, dĺžka 79 cm;

Pre Zákazníkov: Prosím, kontaktujte nás, ak máte akúkoľvek otázku. Odpovieme čo najskôr, v 2 pracovných dní. Prosím neotvárajte sporu alebo dať negatívnu spätnú väzbu priamo, bez akéhokoľvek oznámenia.Ak ste nikdy dostať balík, ale dodacia lehota bude bežať von,prosím, kontaktujte nás na rozšírenie. Keď balík je arrrived na,pozrite si Prosím balíček pred podpisom. Spätná väzba &Hodnotenia: Prosím, zanechajte nám svoju pozitívnu spätnú väzbu (5 star) akonáhle ste spokojní s našimi tovaru. Prosím, kontaktujte nás na čas, keď máte akýkoľvek problém tovaru namiesto zanechania akejkoľvek negatívnej spätnej väzby, alebo otváracie akýkoľvek spor. O službe: 1.Staráme sa o našich vážených zákazníkov,a bude sa vždy snaží pomôcť,dúfam, že na vytvorenie dlhých podnikania s vami. 2.Snažíme priniesť dobré nákupný zážitok pre každého zákazníka A neustále zlepšovanie kvality našich produktov a služieb!

Štítky: telocvičňa vesta, squat dôkaz, batoh spustiť, fit live, jedného prsníka vesta, dvojité prsia vesta, spustiť vesta, telocvičňa shark tank, záchranná vesta žena, mini jogy.


( 0 Hodnotenie )

Počet