GEYA Din lištu Svorkovnica UK-2.5 Vodič Connductor Univerzálnej Triedy Konektor Skrutku Svorkovnica Pásy 10Pcs

€3.61


GEYA Din lištu Svorkovnica UK-2.5 Vodič Connductor Univerzálnej Triedy Konektor Skrutku Svorkovnica Pásy 10Pcs

UK svorkovnica slúži na uľahčenie spojenia z drôtu. Je to vlastne kus kovu zapečatené izolačné plastové. Tam sú otvory na oboch koncoch vložte drôtu, a tam sú skrutky pre upevnenie alebo uvoľnenie, napríklad dva drôty, Niekedy to musí byť pripojený, a niekedy sa to musí byť odpojený. V tomto prípade, môžete ich prepojiť s terminálmi a odpojte ich kedykoľvek, bez toho, aby zvaru nich, alebo entangle nich, ktorý je veľmi pohodlný a rýchly. vhodné aj pre veľký počet drôtov prepojení.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Číslo Modelu

UK-2.5/UK-2,5 X

Dĺžka/Výška/Široká (mm)

46.5*43*5.2/41*43*6

Spôsob pripojenia

Skrutkové pripojenie

Materiál

Nylon PA66

Menovité Napätie/Prúd

800V/32A

Prierez, tuhý/mäkký Kábel

0.2-4 mm 2 / 0.2-2.5 mm 2

Vodič Veľkosť

24-12 AWG

Typ Montáže

NS 35/7.5

Štandard

IEC 60947-7-1

Certifikácia

CE/RoHS/CQC/ISO 9001

PREČO SI VYBRAŤ NÁS

1. Izolácie Časť

UK série terminálu izolačné časti použitie nylon PA66 inžinierstva surovín. V porovnaní s trhom materiálov, PA66 má stabilný výkon, dobrú húževnatosť a nie je ľahké zlomiť!

1) spĺňa environmentálne štandardy ochrany vyžaduje ROHS, neobsahuje halogénové, a neprináša kyslý dážď splyňovanie počas spaľovania.

2) Plameňa retardancy: plameň horenia výkon dosiahne medzinárodnej normy UL94-V0 a môžete prejsť svietiť drôtu, test na 960 ℃. UL94 vertikálne plameň test spomaľovač horenia stupne sú rozdelené do troch stupňov: V2, V1, a V0. Medzi nimi, V0 je trieda s najvyšším spomaľovač horenia výkon. Produkt zničí sám do 10S po pálenie preč z ohňa.

3) Pracovná teplota: výrobok môže pracovať nepretržite pri teplote okolo 80 ~ 100 ℃, a znesie vysoké teploty až do 220 ℃ v krátkom čase.

4) Jednoduchá inštalácia: s univerzálne upevnenie nohy, môže byť inštalovaný na TH35-7.5 alebo G32-18 železnici.

2. Skrutky:

1) skrutka je vyrobená z high-pevnosť medi a povrch je chránený niklovanie. Dá vyhnúť batérie účinok ocele kovové časti a medené vodiče v mokrých podmienkach. Týmto spôsobom fenomén elektrické korózii a nespoľahlivé, elektrické prípojky a skrutku hrdzaveniu sa dá vyhnúť.

2) Skrutka moment: veľkosť krútiaceho momentu priamo ovplyvňuje pevnosť kliešte linky. Krútiaci moment test našej spoločnosti produkty je 30% -50% vyšší ako národný štandard požiadavky, plne zabezpečiť stabilitu kliešte line

3. Elektrický vodič: UK série elektrický vodič prijíma T3 červená meď (obsah medi je 99.7%) ako suroviny. Tento materiál má nasledujúce výhody v porovnaní s mosadz materiál z iných predajcov

1) Vynikajúce elektrická vodivosť, dobrá tvárnosť, húževnatosť a dobrú chemickú stabilitu, tak tam je žiadne riziko kompresívne zlomeniny;

2) Nízka teplota zvyšuje, nízka teplota vznik samotného výrobku, má nízku kalorickú hodnotu, dá predĺžiť životnosť výrobku a prispôsobiť dlhodobé napájanie práce, výkonnosť produktu je stabilný;

3) Na povrchu vodiča je á s medi a cínu, ktorá nie je ľahko oxiduje na zabezpečenie elektrickej výkon výrobku

4. Kliešte rám: SUK kliešte rám používa mosadz H59 ako surovina, povrch je nikel-á, a nebude zlomiť, keď sa zhodovali s skrutky pod vysokým krútiacim momentom. Ploché dno povrchu UK série terminálu kliešte rám môže zabezpečiť mimoriadne Tenké drôty môže byť upevnený, takže spojenie bezpečné a spoľahlivé.

Informácie O Firme

Štítky: v radovej, ew, svorkovnica 2 din, din lištu svorkovnice, konektor drôt, din terminálu, ldo, shikamaru, phoenix terminálu, box din lištu.


( 0 Hodnotenie )

Počet