12V LED Spot Čítanie Light Switch Camper Van Caravan Nové a Kvalitné Flexibilné rameno Pre Loď, Auto, Auto Motor Teplé Svetlo TSLM1

€4.40


Popis:

1.100% Úplne Nové a Vysokej Kvality.Flexibilné rameno hodí neobmedzený svetlo smer potreby,klasický dizajn pre lampa na čítanie.Samostatne zapnúť/vypnúť zapnutý,Nastaviteľnou hlavou.Mäkké osvetlenie bez oslnenia.

2.Jednoduché nastavenie a felixible, môže byť umiestnená kdekoľvek chcete. Ale budete musieť vŕtať diery.

3.Svetlo sa šíri rovnomerne a farebná teplota svetla 3000k prírodné svetlo, makeing je ideálny pre čítanie na dlhú dobu a neprináša únavu.

4.Jednoduchosť vzhľadu, nie len pre svetlé osvetlenie, ale zdobí tvoju lásku auto, ideálne pre montáž na van, nákladné, RV, karavan, obytný automobil, nákladné vozidlo, príves, lodí a iných DC 12V v automobilovom priemysle.

5.Inštalácia:

Najprv nainštalovať čiernej a zlatej, tesnenie; po druhé, nainštalujte skrutku do tesnenie a opraviť ho na stenu; konečne, skrutka na neviditeľné nechtov a dokončiť inštaláciu.

Ak je drevo stenu na RV, môžete skrutku ho priamo. Ak je stena je ťažké, budete musieť vŕtať do steny a potom ju nainštalovať

Špecifikácie:

Hmotnosť:128g

Veľkosť balenia: 7.5*7.5*6.5 cm

Farba:Teplá svetla(3000K)

Výkon:1W

Napätie: DC 12V

Produkt materiál: hliník

Farba: ako je znázornené

Typ: svetla na Čítanie

Package Zahrnuté:

1 x Interiéru Svetlá na Čítanie

8xScrew príslušenstvo

Štítky: campervan zariadenia, honda jazz map senzor, express van, campervan, svetlo caravaning, kp39, neon napájanie, obytné karavany, rele 12v camper, caravan časť.


( 3 Hodnotenie )

Počet