40W Vonkajšie Vykurovanie Elektrická Spájkovačka Pero, Zváracia Súprava na Opravu Nástroj pre Elektroniku Práce pre bga prepracovať stanice

€3.19


40W Vonkajšie Vykurovanie Elektrická Spájkovačka Pero, Zváracia Súprava na Opravu Nástroj pre Elektroniku Práce

Špecifikácie: Vlastnosti:

- Železo á tip a konštrukcia z nerezovej ocele ponúkajú dlhšiu životnosť.

- Ľahký s ceruzkou rukoväť.

- Ideálne pre zváranie záľuby, stavebnice, rádiá, a elektroniky práce. Výkon: 40 W Napätie: 220V-240V / 110V Plug Štandard: EU / USA, Materiál: Nerez ocele a plastu Typ: Externý ohrev Ako Spájky:

1. Súbor mimo akejkoľvek špiny, hrdze alebo maľovať na časť, ktorú chcete spájky.

2. Teplo časť s spájkovačka.

3. Použiť živice na báze spájky na časti a roztopte s spájkovačka. (Poznámka: Pri používaní non-živice na báze spájky, uistite sa, že použiť na spájkovanie vložiť do časti pred použitím spájky.)

4. Čakať na spájkovanie, aby v pohode a stvrdnúť pred premiestnením spájkované časť. Upozornenie:

1. Rukoväť vyhrievané spájkovačka s extrémnou opatrnosťou, pretože vysoká teplota železa môže spôsobiť požiar alebo bolestivé popáleniny / poleptanie.

2. Prvý raz používate spájkovačka, môže dym mierne ako vykurovacie telesá suší sa. Je to normálne, a mala by trvať len pre cca. 10 minút.

3. Nikdy súbor špeciálne á tip. Aplikácie:

- 20W, 25W, 30W a 40W modely: Rádio kontroly, záľuby a živnostníkov, malých elektrických častí.

- 60W: Domáce elektrické spotrebiče, kondenzátory, atď. Hmotnosť balenia : 100 G / 3.53 Oz Rozmery balenia (L*W*H) : 290*75*30 MM / 11.42*2.95*1.18 Palcov Retail Balení: Áno, Všeobecné Box EPC_WES_40W EPC_WES_40V

Štítky: diy elektronické hračky, miracast, perá, súpravy, nástroje na opravu elektronických, Spájkovacia Stanica, spájky nástroj, prepracovať stanice, žehlička na spájkovanie, elektronika časti ročníka, pomoci prvá súprava.


( 2 Hodnotenie )

Počet