VR Radič Fixer Nárazník Pre Oculus Quest 2 VR Headset Rukoväť Nárazníka Ochranné Držiak Pre Oculus Quest2 VR Gamepad Príslušenstvo

€9.21


Funkcie: 1. Tento výrobok je vyrobený pomocou 3D technológie tlače a je vhodný pre Oculus QUEST 2. 2. Rukoväť môže byť pevne uzamknutý do držiaka, aby sa zabránilo rukoväť z pádu počas hry. 3. Držiteľ má nastaviteľná dĺžka popruhu na vyriešenie rukoväť na dlani. 4. Držiteľ je ľahké a pohodlné na prenášanie, a nebude sa cítiť unavený, keď hranie hier s rukoväť na dlhú dobu. 5. Držiak je vhodný pre Quest 2 radič, ale nezahŕňa radič. Špecifikácie: Použiteľné výrobky: Pre Oculus quest 2 Materiál: ABS Poznámka: Ak máte veľké množstvo (potrebujete len za 50 dolárov), prosím, neváhajte ma kontaktovať, budem vám PREKVAPENÝ CENU(viac v množstve, nižšia cena), vďaka! Veľkosť Pre Ručné Meranie, môže byť 0 až 2 cm chyba, patrí k bežným javom. A vzhľadom k rozdielu medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Ďakujeme! Balenie Zoznam: 2 x Fixer(Bez Ovládača)

Štítky: ovládanie hry, hori ps4, oculus quest 2 popruh, prípade oculus hľadanie, oculus quest popruh, oculus quest 2 popruh na zápästie, quest 2, chytrý telefón vr, huawei nova 2 lite dotykový displej, klarinet.


( 0 Hodnotenie )

Počet