Urob si sám Cítil, Vianočný Stromček, Snehuliak & Ozdoby Nový Rok Vianočné Darčeky Deti Hračky Xmas Party Stene Visí Ozdoby

€8.39


Funkcie :

1. Sýte Farby&Nádherné Vzor : Žiadny jednoduchý vyblednutiu farieb. Môžu byť použité pre nasledujúce Vianoce pre šitie je pevná a ľahká pre dieťa, ktorý chcete vložiť.

2. 3D Príslušenstvo : Dať vám pohodlné strane pocit, dokončenie vyzerať ako skutočný Vianočný stromček po konečnú montáž.

3. Zaujímavé DIY : remeslo uspokojí vaše deti záujem budovať vlastný Vianočný strom. Samozrejme, môžete sa tešiť na kvalitný čas, keď zostaviť tento strom s nimi.

4. Vysoko Kvalitných Netkaných Textílie : Tieto remeslá sú vyrobené z dobrú priedušnosť, odolnosť a rýchle suchých textílií. Ľahko sa čistí.

5. Skvelý Darček Pre Deti : To cítil Vianočný stromček môže zlepšiť deti " schopnosti praxe a myslenia, ktorý bude ideálny darček pre nich baviť na všetky festivaly a príležitostiach.

Špecifikácia:

1. Názov Položky: Cítil Remesiel Vianočný Stromček

2. Typ: Závesné Dekor

3. Materiál: Cítil

4. Vzor Voliteľné: Vianočný Stromček, Troch-dimenzionální Vianočný Stromček, Snehuliak

5. Veľkosť:95*70 cm (Vianočný Stromček),

100*50 cm (Snehuliak),

70*50 cm(Troch-dimenzionální Vianočný Stromček)

Zoznam Balíkov :

1 * urob si sám Cítil Vianočný Strom / Troch-dimenzionální Vianočný Strom / Snehuliak

Štítky: príslušenstvo kúpeľňa decor, kúpeľňa nálepky, kúpeľňa nálepka na stenu, dekor wc, kúpeľňa dekorácií na stenu, dekor kuchyňa, kúpeľňa farba, kúpeľňa, izba dekor, home decor.


( 0 Hodnotenie )

Počet