Pre W Magotan B8 19CC Rline Dynamické Blinker LED Sústruženie Signál Svetlo Zrkadlo Indikátor Sekvenčného 20162018 W Flash Vody Lampa

€41.43


Pre W Magotan B8 19CC Rline Dynamické Blinker LED Sústruženie Signál Svetlo Zrkadlo Indikátor Sekvenčného 20162018 W Flash Vody Lampa

Vhodné Pre VW MagotanB8 19CC Rline

Obsahuje: jeden pár(vpravo a vľavo).

Záruka:3 roky Pokyny: *inštaláciu Plug and play *Nie je potrebné prelomiť líniu,priamo napojené na pôvodný konektor. *Žiadne kódovanie potrebné. *Jasný objektív s bielym pozadím,ako OEM štýl. *Dynamický zase signál,prejdite hladko. *Jasné a jednoduché zistiť v dennej *Pomocou GE OSRAM vinuté Perly,Č zrnitosťou.

NAŠE dynamické smerovku rozsvieti sa postupne smerom von z vozidla,Namiesto celého zase intenzita osvetlenia, až všetky naraz.Crystal štýl je jasne, ako ostatné pôvodný štýl.To môže byť jednoduchšie vidieť na druhých. Pretože dynamické blikať, zmena smeru je viditeľne označené. Počas bliká proces, vložený LED svetlá "vymazanie" jedna po druhej zvnútra von v požadovanom smere. Keď sa tento proces nedokončí, proces sa reštartuje a opakuje.

Štítky: led žiarovka pre rast, v minulosti b8 led, passat b8 tečie led zase signál, audi sekvenčné blinkers, znak rline, led tiguan, logo rline, passat b8 atmosféru osvetlenia, r vw passat b8, nálepku rline tiguan.


( 0 Hodnotenie )

Počet