8 mm Full HD Flexibilné USB Android TypeC 3 v 1 Endoskopu Fotoaparát Vodotesný IP67 Sneake Inšpekcie Borescope Kamera pre Android PC

€16.66


Ultra HD 2MP Fotoaparát borescope s 7mm ultra tenká sonda môže kontrolovať všetky ťažko prístupných miestach bez úsilia. 2.0 MP fotoaparát pomáha strieľať super jasné fotografie a plynulé videá. USB Pripojenie, Jednoduché Nastavenie môže Sa pripojiť s Android smart phone, windows počítač a MacBook cez micro USB, USB typ a-c adaptér sa jednoducho a rýchlo. Stiahnite si ovládač a vidieť v reálnom čase obraz na obrazovke. Vodotesná Sonda & Semi-Rigid Kábel Pre lepšie využitie skúsenosti a širšie uplatnenie, fotoaparát sonda je vodotesná konštrukcia, čo znamená, že si tiež pozrieť pod vodu, Had tvar kábel môže byť prijatý na žiadnu uzavretých priestorov. 6 Jasu Nastaviteľné LED, Dokonca aj v tmavom priestore, alebo príliš veľa expozície vonkajšom prostredí, táto kontrola kamera zachytiť optimálne obrázkov s pomocou jej jasu nastaviteľné LED svetlá. Multifunkčné použitie S naším DEPSTECH endoskop, môžete skontrolovať svoj vlastný dom zariadení, elektronických zariadení, nahliadať do auta vnútorné problémy, alebo sa pozrite na malé veci, ktoré padajú do neprístupné miesta.

Štítky: endoskop fotoaparátu, full hd modul, dierková ip kamera mini, malá kamera spion, 8 mm perličiek sklo, endoskop video kamera, špionážne kamery wifi špionážne, malé plán fotoaparát, miniatúrne hd kamerou, fotoaparát spi, Fotoaparát.


( 2 Hodnotenie )

Počet