2-V-1 Z Nehrdzavejúcej Ocele Kliešťa Pinzetou Profesionálne Rýchle Odstránenie Kliešťa Nástroj Pre Mačky Psa Ľudí Psa Odstránenie Kliešťa

€2.75


2-V-1 Z Nehrdzavejúcej Ocele Kliešťa Pinzetou Profesionálne Rýchle Odstránenie Kliešťa Nástroj Pre Mačky Psa Ľudí Psa Odstránenie Kliešťa

Odrážky: 1、2 v 1 obojstrannú dizajn: 2 v 1, pinzety a utratenie háčik môžete bezpečne a účinne odstrániť psov, mačky, atď. kliešte.

2、Extra hodnota: Naše špicaté kliešte sú nielen veľmi vhodná na odstránenie kliešťov, ale aj ideálny pomocník pre trosiek, tŕnie, atď.

3、Materiál: kliešť odstránenie nástroj je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele materiál, a je odolný; nie je ľahké poškodenie a koróziu; môže byť použitý na dlhú dobu.

4、Rýchle a bezbolestné: Dať odstránenie háčik hlavu na koži, push kliešť clamp podľa kliešť hlavu, vytiahnuť kliešťa telo priamo a odstrániť ju s hlavou.

5、Vhodné vykonávať: Ukladať nástroj pre odstránenie v prvej pomoci box alebo rukavicu box alebo batoh a odstránenie kliešťov kedykoľvek a kdekoľvek.

Špecifikácie:

Materiál: vysoko kvalitnej nerezovej ocele

Veľkosť: cca 14 cm/5.51 palec

Funkcie: 2 v 1 (Pinzety + Odstránenie Háčik)

Vhodné pre: odstránenie kliešte, blchy, vši, atď.

Cieľ: pet / osoba

Zoznam Produktov:

Dvakrát hlavu Hák * 1

Kožené puzdro a Plastové Okno * 1

Štítky: odpadky taška 7590, veľké hrnce nápady, mini prúžok 10 mm, dukes studený nápoj, mtm logo quattro, ružová módne hrnček, duke690 ozubeného, namm 2016 roland, mini gold jedál.


( 0 Hodnotenie )

Počet