20PCS Rose Gold Kovové Bublina Odosielateľov Fólie Bublina Tašky Aluminized Poštové Tašky Darčekové Balenie Polstrované Prepravné Obálky

€6.93


20PCS Lesklý Kovový Bublina Odosielateľov Rose Gold Fólie Bublina Tašky Aluminized Poštové Tašky Polstrované Prepravné Obálky

Sme Mailing tašky výrobca nachádza v GuangDong,Čína. Sme radi, že môžeme priniesť do vašej pozornosti naše vysoko kvalitné produktu:

FIALOVÁ METALÍZA BUBLINA ODOSIELATEĽOV so Šupou a Tesnenia.

Boutique dovolenku obálky. Laminované Metalizovanou Fóliou.

K dispozícii sú 2-stranný hrany (0.39"/10 mm každého) Príklad: Ako veľkosť 15X13cm(6x5inch),je to vonkajšie veľkosť, Potom vnútorný rozmer pre tento veľkosť by mala byť:13x13cm(5x5inch)

Klapka:4cm(1.75")

Výrobca veľkosť tolerancia :+/- 0.25"/5mm.

Farba aberration: existuje viac alebo menej vzhľadom na displej.

Množstvo:20PCS

NEZNÁŠAM TO, keď ste si kúpili úžasný darček pre jej/jemu a nie je nič okolo zabaliť darček s...? Áno, to naštve, nie? Musíte mať tieto farebné obálky doma ak chcete byť pripravený na akékoľvek udalosti alebo nadchádzajúce sviatky.

Zase hlavy a amp až estetické odvolanie zásielky. Lesklý baliaci robí vyhlásenie, že je určite zapôsobí prijímač a aby vaše zásielky nezabudnuteľný.

Najvyššia kvalita, štrukturálne zvukové materiály, aby aj vizuálne vylepšenia a bezpečnosti.

Tieto balenie obálky ponuku stres-voľný zásielky s ich viacero bezpečnostných funkcií. Šupky-n-tesnenie uzáveru vytvára vzduchotesné, nepreniknuteľnú dokončiť, aby sa zabránilo obsah pošmyknutia sa a nechcené názory výrobku vo vnútri. Zosilnené polstrovanie podšívka chráni interiér pred škodlivým síl počas procese prepravy. Aby vaše zásielky nezabudnuteľný s blink blink fialová čalúnená odosielateľov.

Navrhnuté tak, aby vydržali vlhkosti a náročných podmienkach, ktoré sa vyskytujú počas prepravy, ktoré spôsobujú trhliny a shreds.

Loď zapôsobiť bez obetovania balík bezpečnosť vďaka týmto módne mailer obálky!

Elegantné a dostatok priestoru pre väčšinu všetky vaše krásne výtvory a skvelý spôsob, ako propagovať prostredníctvom balenie! Nezabudnem balík dostali svoje produkty v! Svetlé farby krásne doprava odosielateľov ideálny pre udalosť alebo obchodné pozvanie. Objednávky vo veľkom na veľkoobchodné ceny a prijímať špeciálne video, sme pripravili pre našich zákazníkov!

Štítky: na obálke plastové, zlato mailer, rose gold veľká bublina mailer, rose poly mailer, rose bublinkové obálky, bublina film, obálky papierové zlato, pečať zlatá bublina odosielateľov, tin obálky, bublina mailer neon.


( 0 Hodnotenie )

Počet