Malé Md81S Bezdrôtové Kamery Wifi Siete Cameraat-Home Wireles Siete Cameraoutdoor Športové Wireles Dv

€5.47


Funkcia:

【1080P Full HD WiFi IP Kamera] vyzýva S 1080P full HD rozlíšenie, wansview domov fotoaparátu zobrazí krištáľovo čisté hladké živého videa, môžete sledovať na obrazovke úvodná kedykoľvek a kdekoľvek. Kamera pracuje s 2.4 G WiFi(5G nie je podporované)

【Obojsmerné Audio a Pracuje s Alexa] vyzýva Vstavaný mikrofón & reproduktor ponúka komunikovať so svojou láskou, keď ste mimo. Pracuje so Alexa, požiadať Alexa ukázať vaše vchodové dvere, detská izba, alebo kdekoľvek inde máte wansview wifi fotoaparát.

【Smat Pan/Tilt/Zoom & Crystal Nočné Videnie] vyzýva 105° širokouhlý enhanced objektív v kombinácii s 320° horizontálne a 80° vertikálne otáčania rozsah vytvoriť kompletný 360° pokrytie a 4X digitálny zoom umožňuje zväčšiť video a zistiť podrobnosti jasne. 4 ks 940 nm, IR Led vám jasné, Čierny/Biely obraz v tma až do 5 metrov, bez svetelného znečistenia.

【Real-time Detekcia Pohybu Alert] vyzýva Upozornenie oznámenia a 10s video sa odošle do vášho telefónu, stačí otvoriť Wansview cloud aplikácia, ak chcete rýchlo skontrolovať, čo sa deje, nebude chýbať žiadne dôležité pohyby. SD karta a Ukladací priestor typu Cloud sú voliteľné.

【Bezpečnosti a Ochrany Súkromia] vyzýva Finančné Technológia Šifrovania pre ukladací priestor typu cloud, najvyššiu ochranu údajov o ochrane osobných údajov. Nikto by mohli získať prístup na váš fotoaparát alebo údaje bez vášho súhlasu.

Popis:

Vynikajúci live videa, deň&noc

Komunikovať so svojou láskou

Real-time detekcia pohybu upozornenie

Pracuje so alexa, vychutnajte si pokoj mysle.

Poznámka : Tento fotoaparát NIE je Tradičné Plug and Play Kameru.

Špecifikácie:

Model MD81S

Pixel 2 milióny (dpi) typ sieťová kamera

Rozlíšenie 640*480P

Materiál PVC

Štítky: skryté kamery wifii, minicamara wifi, kamera mini, malé plán fotoaparát, športové kamery montáž, spy cam wifi, dobre sa nosí malá kamera, camra video, kamera video, ip kamery.


( 1 Hodnotenie )

Počet