OYYU SDXCR SDXCR07 SDXCL07 S12M-SDXCR07 S12M-SDXCL07 Sústruhu Frézy Nástroje, Kovové Vnútorné Otočením Držiaka Nástroja DCMT CNC Nudné Bar

€10.48


OYYU SDXCR07 SDXCL07 S12M-SDXCR07 S12M-SDXCL07 Sústruhu Frézy Rezné Nástroje Kovové Vnútorné Otočením Držiaka Nástroja DCMT CNC Nudné Bar Vitajte na OYYU Ligy Majstrov Obchod kabinetu len ukázať súčasťou našich produktov,veľa výrobkov nebol odovzdaný na sklade, ak nie je možné nájsť nástroje, ktoré potrebujete alebo máte akúkoľvek otázku,prosím, kontaktujte nás,dáme vám odpoveď čo najskôr. Vlastnosti Produktu: 1. Vysoká tvrdosť, silné a dobre sa nosí. 2. Odolnosť proti opotrebeniu je 30-krát bežných nástrojov. 3. Život je päť krát všeobecné CNC nástroje. 4. Vzhľad je krásny a technológie spracovania je prísny. 5. Majte na zlepšenie a usilovať sa o dokonalosť Balík obsahuje: 1pcs otáčania nástroja( nie vrátane karbidu vložky ) alebo 1pcs otáčania nástroja + 10pcs/box vložiť Upozornenie: 1.pošleme na Skrutku a Kľúč. 2.Vzhľadom na svetlo, obrázok produktu bude mať malý farebný rozdiel.

O nás:

One-stop obstarávania platformu pre "OYYU" CNC nástroje. Dodávateľ kvality rezné nástroje. Zriadená v roku 2013, spoločnosť sa hlavne zaoberá zahraničný obchod export. Spoločnosť má vytvorené veľmi vyspelé logistické kanál pre mnoho rokov. Spokojnosť zákazníkov je vysoká a produktov môžu byť doručená na svete lepšie a rýchlejšie. Spoločnosť vyrába hlavne CNC ramienka, CNC čepeľ, závitové čepeľ, karbid konci mlyn, ťuknite na položku a vrtáka. Konanie na významných značiek CNC čepele: MITSUBISHI, Taegutec, KORLOY, ZCC.CT, KYOCERA, Tungaloy, Sumitomo, vargus, HITACHI, DIJET, ISCAR. Rezné nástroje sú známe ako "priemyselná zuby", a ich výrobky sú široko používané v mnohých oblastiach, ako sú stroj, nástroj, priemysel, pre automobilový výrobný priemysel, plesní, spracovateľský priemysel, letecký priemysel, národnej obrany priemysel, oceliarsky priemysel, elektronický priemysel, atď., ktorý je nenahraditeľný v modernom priemysle. Úlohu. "OYYU" sa zaväzuje zákazníka prvý a nadviazať dopredu. Naša spoločnosť môže poskytnúť kompletnú podporu riešenia pre obrábanie, výroba a podľa rôznych potrieb zákazníkov.

Štítky: 8 mm sústruh nástroj, držiak náradia, Sústruh Otáčania Nástroja Nastavenie, sústruh nastaviť, 8 mm fréza, fréza, rezanie, 10 mm sústruh nástroj, nástroj zase, late nástroj, cnc na sústruhu.


( 0 Hodnotenie )

Počet