U Tvar Krku Masér Akupunktúra, Hnetenie Späť Ramene Infračervené Vyhrievané Zdravotnej Starostlivosti Shiatsu Späť na Aute Domov Odpočinúť Telo

€31.66


Funkcie

1.Vstavaný 2 ks veľké masážne gule a 6pcs malé masážne gule na strane bude poskytovať život-simulácia miesenie a odreniny skúsenosti s hands-free operácie účinne zmierniť chronické utrpenia, bolesti a uvoľnenie stresu a tlaku z krku, ramená, chrbát, pás, brucho, nohy svalov a pod. 2.Inteligentné vykurovanie a infračervenú funkciu, môže podporiť krvný obeh a aktivuje bunky aktivity na dosiahnutie lepšej stimulačný účinok, a keď v kombinácii s rovnomerným tlakom a neustálu podporu, to bude ľahko pomôžu relaxovať a zbaviť telo únavy počas pracovných alebo jazdy. 3.Vybavuje so 6 stláčaním tlačidiel pre jednotlivé kontroly skúsenosti a vlastné masáže potešenie, môžete okamžite power on/off a priamo prepnete smer otáčania, nastavenie intenzity masáže a vybrať kúrenie nastavenia alebo energie v režime šetrenia podľa vašich požiadaviek. 4.Auto power-off funkcia bude automaticky vypne po 15 minútach prevádzky, zmätkov zadarmo, bez potreby kontrolovať a sledovať čas, bezstarostné, aby si upokojujúce a relaxačné masáže, energeticky účinné a bezpečné. 5.Podpora oboch vozidiel-montáž a domáce aplikácie, pomocou dodaného prenosné prepravný vak, môžete pohodlne prístup relaxačná masáž, bez ohľadu na to, keď ste v aute, zdriemnuť doma, v kancelárii alebo aj počas vašej cesty. 6.Odnímateľný kryt a hladké zipsy pre ľahké udržiavať a zvýšenú hygienu a pohodlné PU kože a priedušná oka môže dodať koži-priateľský dotyk pocity pre všetky sezóny potešenie, odolné a trvácne.

Package Zahrnuté:

1* Masér(Hlavná Jednotka) 1* Napájací Adaptér 1* Auta, Napájací Kábel 1* Užívateľská Príručka

Štítky: masáž krku, masáž shiatsu, elektrické shiatsu, späť masáž shiatsu, vankúš shiatsu, u tvarované vankúše masér, akupunktúra ceruzka, acupunctur, stavec krčnej masáže vankúš, späť massag, krčná masážne zariadenie.


( 0 Hodnotenie )

Počet