3,7 v li po li-ion batérie lítium-polymérová batéria 3 7 v lipo li ion nabíjateľná lítium-iónová batéria pre 102247 1000mAh MP3/4 Konektor GPS

€9.13


Vitajte V Našom Obchode

Ak potrebujete prosím objednávku,Vďaka!

Tipy: Ahoj,priateľ,prosím, na vedomie,že Ak myseľ nie kúpiť,dúfam, že ste porozumeli,Vďaka!

1. Pred zakúpením prosím potvrďte svoj stroj či na podporu tejto batérie,Batérie model je veľkosť,tak dlho, ako vhodnej veľkosti je možné.

2. Batérie Napätie 3,7 V-4.2 V sú normálne,Veľkosti Batérie a Kapacita sa chyba rozsahu,Ale môžeme nájsť vhodnú pre vás.

3. Väčšina typov batérií neboli striekané Batérie Model,Napätia,Kapacita,atď., Č Retail Box,Bezpečne Zabalený v Bubline Taška.

4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely.

5. Ak táto položka s plug majte prosím na pamäti, povedzte nám, aké plug chcete,inak budeme posielať položky bez konektora na vás.

Funkcie:

1. 100% zbrusu nový.

2. Vysoká kvalita a vysoká nosnosť.

3. Vstavaná ochrana obvodu PCM pre zabránenie počas nabíjania alebo cez vypúšťanie.

4. Veľkosť:10 mm (H)* 22 mm (Š)* 47 mm (L).

5. Volage a Kapacita: 3,7 V a 1000MAH.

6. Balík obsahuje: 1 x KS lítium-polymérová Nabíjateľná batéria.

Aplikácie:

1. Batéria je vybavená ochranného plechu, ktorý má funkcie pre prevenciu počas nabíjania cez vypúšťanie cez prúd, skrat, atď..

2. Tento produkt je hlavne platné pre MP3 MP4 MP5 Navigátor GPS, PSP Bluetooth Hračky DVR Reproduktor, Mikrofón, Záznamník Mobilný Telefón Núdzového Napájania počítača Tablet PC, mobilného Telefónu, PDA, KAMERY, Napájania Banka DVD EVD Smart Hodinky E-knihy Notebook Vrtuľník Elektronické Cigarety a iné elektronické zariadenia.

Platby:

1. Prosím uskutočniť platbu čo najskôr, potom môžeme usporiadať zásielky na čo najskôr.

2. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Doprava:

1. Položky budú odoslané prostredníctvom Registra Air Mail na vás, akonáhle je to možné.

2. Batéria sa všetky skúšky po úspešnom poslať logistiky.

3. Prosím, uistite sa, že vaša adresa je správne a presné,A prosím ponúknuť nám vaše telefónne číslo a zipe kód na zabezpečenie post office môžete dostať.

Štítky: kábel lipo batérie 37 v, 74 v lipol, 2s lipo batérie, 3, 7 v 1000mah 20 c lipo batérie, jack sparrow parochňu, 7 2 v lipo batérie, 3s batéria 74 v, 47 lipo batérie, okrúhla batéria, 4v, batéria mp5.


( 0 Hodnotenie )

Počet