Kompatibilné s 12PIN philips Pacienta EKG monitor 3 viesť káble a elektródy konektor Snap/Klip,AHA ALEBO IEC

€19.33


Konektor: 12P muž Elektródy Leadwire: Snap/Klip/Ovp klip Kábla: Šedá, Mäkké TPU Kompatibilné s: philips Matel: Mosadz pozlátené Použiť pre: EKG Balení: 1 kus/taška

1.Kliknutím na produkt ikonu, ktorú chcete kúpiť. 2.Kliknite na šípku dole ikona na pravej strane poštovné bar vyberte spôsob dopravy. 3.Pridať počet produktov, budete musieť kúpiť. 4.Kliknite na tlačidlo "Kúpiť Teraz" ikonu, ak chcete Kúpiť tento produkt.

A. prvý je získať veľa zľavy. Pre zákazníkov, ktorí nasledujú ECGEKGEEGEMG obchod, tento obchod má funkciu cielené kupóny a produkt zľavy. B. Jeden z dôvodov, pre úspech: vedieť pred ostatnými.Postupujte podľa ECGEKGEEGEMG obchod, jeho novinkách (zľava aktivít, nových produktov), budete vedieť, prvý raz. C. často sa vyskytne táto situácia, on-line nakupovanie, predtým nakúpených výrobkov, dobrý pocit.Po dlhom čase, keď sa potrebujeme kúpiť znova ho, budeme sa snažiť hľadať prostredníctvom nákupu záznam, čo je strata času, alebo dokonca nemôže ho nájsť.Ak budete postupovať podľa ECGEKGEEGEMG store, nájdete ho ľahko. Ak máte záujem o naše ECGEKGEEGEMG obchod, prosím, postupujte podľa nej teraz, ďakujeme vám!

Na ConFuMed spoločnosť bola založená v roku 2013 sa nachádza v meste Shenzhen, Čína.Hlavnej činnosti je lekársky sledovať príslušenstva,spotrebných materiálov, výskum a vývoj, výrobu a predaj . Jej produkty patria Spo2 senzor , Teplotná sonda, EKG kábel, EKG leadwires, NIBP manžety , IBP káble a ostatné príslušenstvo. Tieto výrobky sú široko používané pre Pulzný Oximeter , Pacienta Monitorovať EKG a tak ďalej . Odroda je kompletný, cena je lacné, výkon je vynikajúci.

ConFuMed produkty sú kompatibilné s hlavných značiek strojov. Ak nemôžete nájsť svoj vlastný produktov, prosím, kontaktujte nás. 1.Lekárske SpO2 senzor a SpO2 predlžovacieho kábla. 2.Pacienta monitorovať EKG/EKG viesť kábel a adaptér batožinového priestoru kábel/leadwire/elektródy. 3.Holter viesť kábel a adaptér batožinového priestoru kábel/leadwire/elektródy. 4.NIBP manžety a predĺženie trubice a konektor. 5.Pacient tlak infúzie. 6.IBP kábel a snímača tlaku. 7.Lekárske snímača teploty. 8.Jednorazové uzemnenie pad/kábel. 9.High-frequency ESU ceruzkou. 10.Fetálny sondy. 11.Ultrazvukové sondy. 12.EEG kábel a elektródy. 13.EMG kábel a elektródy. 14.Fyzioterapia kábel a elektródy.

ConFuMed vykonávať elektronické drôtu, presnosť konektory a ďalšie produkty výrobnom podniku, vitajte na poradiť!

ConFuMed záväzok :Všetky logistické problémy spôsobiť, že nebude prijímať tovar, budeme opätovné doručenie k vám. Podávame vám so 100% zo srdca, len aby si 5 hviezd.

Štítky: mortara ekg kábel, ekg prenosný monitor, ekg monitor, muži sily, ako aha bha úvz 30 dní. zázrak toner, krvný tlak holter, arduino ph, capnograph, ekg holter, ekg viesť.


( 1 Hodnotenie )

Počet