1.7 L žiaruvzdorné Nerezové sitko, Hliníkové olejový Filter Hrniec Polievky, Nečistôt, Mastnoty, Oleja, Skladovanie Hrniec Mazivo Chovateľ Veko Nástroj

€13.62


1.7 L žiaruvzdorné Nerezové sitko, Hliníkové olejový Filter Hrniec Polievky, Nečistôt, Mastnoty, Oleja, Skladovanie Hrniec Mazivo Chovateľ Veko kuchynský nástroj

Detaily produktu: 100% nové a vysokej kvality . Mazivo kontajner je vyrobený z Hliníka. Trvanlivé hrdzaveniu a korózii.

Dôraz na detaily:

Protiprachový kryt, čisté a hygienické. Ergonomická rukoväť, ľahko uchopiť a zabrániť obarenie. Arc tryska, plynulé liatie a proti odkvapkávaniu. Non slip base zabraňuje olej z triešti na stole.

Vhodná veľkosť:

Je vhodný pre ukladanie slaniny olej, olej, tuky, jedlé oleje, kokosový olej, vyprážanie olej, horúci olej a tak ďalej, v kuchyni rodinného a reštaurácia.

Ľahko sa čistí: navrhnuté pre ľahké čistenie - umývačka riadu bezpečnosť, dokonca aj jemné oka filtre. Špecifikácia: Farba: tmavo šedá, víno červené, tmavo zelená Materiál: hliník + nerezová oceľ filter Kapacita: 1.7 l Štýl: moderné a jednoduché Veľkosť: 199*155*182mm metóda Čistenia: Vyčistite filter obrazovky s mäkkou mokrou handrou, potom suché vodné škvrny suchou handričkou, vyhodiť s dúchadlo pre 2-3 minúty, a kabát vrstvou rastlinného oleja na povrchu filtra obrazovky, a potom ho uložiť. Vezmite Prosím Na Vedomie:

Vzhľadom na strane opatrenie, veľkosť môže mať 1-2 cm chyba.

Vzhľadom na iný monitor a kamery, svetlá, môže spôsobiť mierne rozdiely farieb, hlavne v druhu, všetkých farieb.

Štítky: korenie nečistôt, olej na varenie filter hrniec, pan nečistôt, 10 klíčenia veko, ohrievač olej, filter oleja hrniec, sitko, ika skladovanie, sitkom lyžica, miska polievky.


( 2 Hodnotenie )

Počet