Čínske Feng Shui Bagua Tri Legged Peniaze Frog/Ropucha

€4.73


Každý approxi veľkosť:3.1x2.8x1.8 palcový/8x7x4.5cm

Materiál: živica ,materiál: 243g

Peniaze Ropucha Sochy sú sľubný symboly šťastia. To je povedal, aby boli prospešné pre pritiahnutie bohatstva.

1. Miesto tohto nádherného stvorenia v sektore bohatstva (juhovýchodnej) vášho obývacej izby, alebo kancelárie zväčšiť svoje neočakávané šťastie a zvýši príjmy obyvateľov.

2. Miesto dvoch Peniaze Žaby: Jednu vnútri vašich dverí smerom dovnútra a symbolizuje peniaze prichádzajúce do svojho domova podnikania a iné smerom von zbierať peniaze.

3. Pre tých, ktorí sa podieľajú na miesta, kde je možnosť získať komisie alebo na strane príjmov, zobraziť peniaze žaba vedľa na stole alebo uhlopriečne oproti dverám vášho domova.

4. Najlepšie počet Peniaze Žiab v obývacej izbe alebo na záhrade je deväť, pretože predstavuje prinášajú peniaze zo všetkých smerov kompasu. Miesto nich náhodne a diskrétne pod stôl, za pohovku, pod konferenčný stolík pod. Zabezpečiť, aby každý Peňazí Žaba tváre iný smer kompasu v obývačke a jeden v blízkosti vaše vchodové dvere hopping dovnútra priniesť veľa bohatstvo a peniaze. Ak deväť nie je možné, tri alebo šesť sú dobré čísla príliš.

Poznámka: NIKDY mať peniaze žaby v spálni, toalety a kuchyne.

Štítky: žaba ropucha, hmyzu pasce, feng shui figúrka, jade ruyi, dekor feng shui, feng shui, príslušenstvo žaba, kvalita feng shui pixiu, feng shui peniaze, čínsky štýl.


( 2 Hodnotenie )

Počet