Multifuncional Vysokým Tlakom Moci Postrekovačom Umývanie Auta Záhradné Zavlažovanie Zavlažovanie Čistenie Nástroj Pre Hadicu Na Vodu Tryska Sprej Časti

€7.59


Funkcie: Kvalitný plast, nehrdzavejúca oceľ a meď, korózii odolné a trvanlivé. Dve vody vzor: jet a hmlu. Odnímateľný dizajn, jednoduchú prepravu a skladovanie. Hand grip je navrhnutý s protišmykových vlákno, pohodlné držanie. Vhodný na umývanie áut, záhradné zavlažovanie, upratovanie domácností atď. Dve vody vzor: jet a hmlu. Hand grip je navrhnutý s protišmykových vlákno, pohodlné držanie. Vhodný na umývanie áut, záhradné zavlažovanie, upratovanie domácností atď. Odnímateľný dizajn, jednoduchú prepravu a skladovanie. Kvalitný plast, nehrdzavejúca oceľ a meď, korózii odolné a trvanlivé. Špecifikácia: Typ Položky: Vodné Pištole Farba: Ako na Obrázku Zobrazené Materiál: Plast + Nerez + Meď Celková Dĺžka: 30 cm /48 cm /56 cm Poznámka: Prosím, dovoľte 1-3 cm (0.4-1.18") rozdiel vzhľadom na ručné meranie a mierne farebné odlišnosti pre rôzne nastavenie zobrazenia.

Štítky: nexgen keramické sprej, hydro jet power podložka, pena gun hadice, príslušenstvo záhrada, reflexná transparentný sprej, kovové umývanie, konektor hadice quick, k3 tryska, konektor hadice, reflexná spray paint.


( 0 Hodnotenie )

Počet