SanDisk Ultra Dual Disk USB 3.1 Typ-C 256 GB 128G 64 G 32 G Multifunkčné USB Flash Disk Pre Smartphones/Tablets/Počítače

€8.13


FLASH DISK USB TYP-C ZARIADENIA

Navrhnutý špeciálne pre ďalšie generácie zariadenia s novým USB Typ-C port. Reverzibilné konektor má symetrický dizajn, tak, že je vždy na pravej strane hore, takže je ľahko a rýchlo pripojiť.

HIGH-SPEED USB 3.1

High-speed USB 3.1 výkon až 150MB/s znamená, že budete tráviť menej času čakania na prenos fotografií, videí, hudby a ďalších súborov medzi zariadeniami.

DUAL USB TYP-C A USB TYP-A KONEKTORY

S dual konektorov, SanDisk Ultra Dual Disk USB Typ-C umožňuje uvoľniť priestor na váš smartphone alebo tabliet, alebo prenos súborov medzi viacerými zariadeniami, či to má USB Typ-C port alebo tradičné USB Typ-port.

SANDISK MEMORY ZÓNY APLIKÁCIE PRE JEDNODUCHÉ SPRAVOVANIE SÚBOROV

K dispozícii v obchode Google Play store, SanDisk Memory Zóny aplikácia umožňuje prezerať, prístup, a zálohujte všetky súbory z pamäti telefónu na jednom mieste. To môže tiež automaticky presúvať súbory zo svojho prístroja na disku, a tak uvoľniť miesto. Vezmite prosím na vedomie: je to Typ-C rozhranie. Nie je možné použiť pre Android rozhranie Hardvérové Požiadavky: POČÍTAČ s USB pripojenie,Notebook,MAC

1*usb flash disk(s maloobchodnom balení)

Štítky: SanDisk, sandisk otg, pečať usb flash disk, spomienky usb flash, sandisk usb b, rýchle usb 128, usb c memory stick, ze mino usb pamäte, lonati usb kľúč, sandisk micro 256 gb.


( 2 Hodnotenie )

Počet