LuReen Kubánskej Odkaz Tvar Zubov Grillz Duté Ľadový Z Reťazca Grily Zlato Strieborná Farba Upírie Tesáky Zub Čiapky Hip Hop Šperky

€7.14


Poznámka:

1.Akékoľvek otázky bude odpovedať v priebehu 12 hodín-24 hodín

2. Vzhľadom na svetelné a displej rozdiel, farby položky môžu byť mierne differ z obrázkov.

3.Prosím, aby 0.5-1.5 cm chyby spôsobené mannual merania.Uistite sa, že nemáte myseľ pred objednaním.

4.Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky po obdržaní tovaru. Prosím, neváhajte a dajte nám zlé recenzie. Sme vám uspokojivé riešenie.

Spôsob použitia 1. Miesto bielej stanovenie vosk do drážky zlatý zub. 2. Ponorte zubného zlata (striebro zub) spolu s pevnými vosk do teplej vody asi 70-80 stupňov s pinzetou asi 15-30 sekúnd, aby pevného vosk mäkké. (Poznámka nepoužívajte vriacej vody alebo vriacej vody, inak pevné vosk sa namočia a nemôže byť použitý) 3. Dajte zlaté zuby (striebro zuby) do úst a jemne hrýzť zliatiny zuby s horné a dolné zuby. Na zmäknuté pevné vosk je stlačené do zubov, aby opravil v používateľa úst, a zápasy zub tvar opraviť tvar. 4. Ak tvarovanie účinok nie je dobrý, zopakujte nastavenie, až je uspokojivá. 5. Po použití traky v každom čase, umyte ich vodou a vysušte ich. Návrhy na použitie: S traky, veľa vecí v ústach, nebudete sa veľmi pohodlne. Stačí držať s ním dva alebo tri krát a len sa na to. Prosím, aby sa traky, keď budete jesť. Udržať vaše ústa čisté. Upozornenie: 1. Tento výrobok slúži len na zábavu. 2. Jedenie, spanie, prosím, odstránenie zátvoriek. 3. Aby sa zabránilo používanie vysoká teplota teplej vody ponorné silica gel.

4.Aby sa zabránilo a denne chemické produkty ako produkty pre starostlivosť o pleť, starostlivosť o vlasy produkty) kontakt. Funkcie: 1. Materiál: Jemné Mosadzné & Premium Galvanické Pokovovanie, Drahokamu 2. Veľkosť: Top 4.5x1cm, Dno 3.7x0.9 cm 3. Váha: cca 15 g 4. Package: Rámček 5. Balík obsahuje: 1x zuby grillz, 1x návod, 1x Pinzety, 1x Silikónový Bar

Spôsob užívania: 1. Miesto bielej kremíka bar v drážke zubov grillz. 2. Dal zuby grillz spolu s kremíka bar do teplej vody asi 70-80 stupňov, počkajte asi 15 až 30 sekúnd, aby silicon bar mäkké. (Poznámka: nepoužívajte vriacej vody, možno silicon bar budú poškodené a nemožno ich použiť) 3. Dal zuby grillz do úst a jemne hrýzť zliatiny zuby s horné a dolné zuby. Na zmäknuté kremíka bar je stlačené do zubov, aby opravil v ústach, a zápasy zub tvar opraviť grillz tvar. 4. Ak tvarovanie účinok nie je dobrý, opakujte tieto kroky, kým je uspokojivá. (tvar môže byť upravená opakovane) 5. Po použití grillz zakaždým, umyte ich vodou a vysušte ich. Návrhy na použitie: 1. keď budete nosiť ju prvý, možno sa budete cítiť veľa vecí v ústach, nebudete sa veľmi pohodlne. Stačí použiť dva alebo tri dni, vám bude viac zvyknutí používať. 2. Prosím, aby sa traky, keď budete jesť. Udržať vaše ústa čisté.

PLATBY

1. V súčasnosti môžete platiť pomocou Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi a bankový prevod. Viac možností platby budú k dispozícii na www.ubytovanietale.sk v budúcnosti. 2. Celkové Náklady na platby zahŕňa konečné aukčná cena plus S&H(Poštovné a balné). Vezmite prosím na vedomie: S&H nezahŕňa clo, miestnych daní, alebo iných dovoz poplatky.

3. Uveďte vaše špeciálne požiadavky (Farby, Obaly, v Hodnote Vyhlásenie, atď.) keď vykonáte platbu. Pokyny budú spracované v priebehu 24 hodín od potvrdenia prijatia platby.

DOPRAVA

1. Príprava Čas: potrebujeme 5-10 pracovných dní na prípravu vašej objednávky podľa našich mnohých objednávky každý deň.

2. Doprava po celom svete. My len loď, aby potvrdil adresy. Vaša objednávka adresa sa musia zhodovať dodaciu adresu.

3. Položky budú starostlivo skontrolovať pred zaslané. Necháme podrobné správy o doručenie a balík na vás. 4. Ak objednávku je nižšia ako USA $ 5, zašleme vám používať Základné Ekonomiky a logistiky. Ak objednávku je viac ako US $ 5, zašleme vám používať Štandardné logistiky. Ak objednávku je viac ako US $ 150, zašleme vám používať Urýchlené logistiky. Poznámka: Ak sa rozhodnete zdarma možnosť, vaše zásielky budú doručené priamo domácej len raz, alebo ho pošle na váš miestnu poštu, potom musíte mať svoje poradové číslo a vaše osobné ID zbierať svoje položky.Budeme vás informovať hneď, akonáhle sa váš parcely boli rozoslané. Ak sa rozhodnete, expresná doprava, prosím, nezabudnite zanechať svoje kontaktné číslo, je to potrebné pre express lodnej dopravy. ZÁRUKA 1.Nemôžeme zaručiť, osobitné prepravné čas. Odhadovaný čas príchodu ukázali www.ubytovanietale.sk je len pre referenčné účely. Zaručujeme, že vaša objednávka bude zaslaná čo najskôr po obdržaní objednávky. 2. Položky prijaté nepoužitý, nepoškodený a v pôvodnom balení.

Štítky: metallica čaj, pavol a žralok, conjac, 0 grillz, grillz, belli reťazca, grillz zuby, vvs grillz, cyberpunk tričko, spp zub.


( 0 Hodnotenie )

Počet