Dighealth 1pcs Profesionálne Dvojité Bočné Nohy Súbor Rašpľa Päty Strúhadlo Pevného Odumreté Mozoľov Odstraňovač Pedikúra Súbor Nohy Strúhadlo

€4.19


Prečo Je Starostlivosť O Nohy Dôležité? Kruté zimné počasie, v kombinácii s chôdza alebo beh, alebo dokonca len statické stojí, to všetko môže spôsobiť množstvo nohy podmienky, ako sú bolestivé callous a kukurice (hard skin) build-up, takže nie je divu, musíme sa viac staráme o svoje nohy! Väčšina ľudí si svoje nohy ako samozrejmosť, kým bolesť alebo problémy, ako sú pľuzgiere alebo mozole rozvíjať. Ale je dôležité byť láskavý, aby vaše nohy a postarať sa o ne—skôr, než nastanú problémy—a na liečbu existujúcich problémov, než sa obmedziť vašu schopnosť fungovať.

Čo Môžeme Urobiť? Používajte správny nástroj, robiť pravidelnú údržbu, je dôležité, aby kukurica a mozoľov minimálne a poskytovanie vhodnej podpory tlaku zabraňuje nadmernej expozície na priťažujúce tlakovými silami.

Špecifikácia: Značka:Dighealth Materiál: Plast + Nerez Typ: Noha Súbor Farba:Biela/Čierna/Ružová/Modrá Veľkosť:23 cm*3.8 cm Hmotnosť:70 g Funkcia: Starostlivosť o Nohy Nástroj Príležitostiach:Domov kúpeľňa kúpeľ nôh

Funkcie: 1,Jednoduché použitie s dlhou rukoväťou pre ľahšie domácej pedikúre. 2,Vhodný na profesionálne a domáce použitie. 3,Odstránenie clavus a tučný prst nechty, odumreté a nečistoty medzi nechty. 4,Tlačí mimo tvrdohlavý mozoľov a hrošiu kožu a škrabanie mozole.

Package Vrátane: 1 X Nohy súbor

Spôsob Použitia: 1. Umyte si nohy a namočte nohy v teplej vode po dobu 10 minút. 2. Suché nohy na uterák, a pripravte sa na rašpľa. 3. Posedieť a dať si nohy cez odpadky môže (alebo uterák alebo niečo, čo môžete umyť/zahodiť), pretože pokožka bude klesať. 4. Dať vaše nohy rýchle pocit. Pocit na vašej lieči, kde najsuchšie a najhrubší oblasti. 5. Použite Colossal Nohy Súbor jemne súbor preč najsuchších a najhrubší oblastiach. Použite svoje ruky na kontrolu vašej práce. Nechcem ublížiť! Môžete rašpľa toľko, že vás dráždiť sami. 6. Použite hrboľaté strane súbor rýchlo súbor dole a vyhladiť všetko, 7. Použiť ploché bočné súboru na hladké cez všetko, čo jeden posledný čas.

Ako sa Stať VIP: Ak sa vám páči táto položka,prosím, pridajte ho do svojho "Zoznamu Želaní" Ak sa vám páči náš obchod,prosím, pridajte ho do svojho "Uložiť Zoznam"

Štítky: pre rastlinné strúhadlo, rašpľa dreva, brat nohy, stanless ocele strúhadlo, na päty strúhadlo, nohy rašpľa, gél lak na nechty auta s uv, nohy drhnúť, päty ženy, nano leštené sklo nechty súbor.


( 2 Hodnotenie )

Počet