Textílie maska farmstay viditeľný rozdiel maska list Pearl 23 ml

€0.45


Farmstay viditeľný rozdiel maska list Pearl je listový masku na tvár s pearl extraktu. To čistí a tóny pleti, hydratuje ju, zmierňuje opuchy, únavu, napätie a pocity

Aktívne zložky

Pearl extraktu. Pearl extrakt čistí pokožku, odstraňuje toxíny, neutralizuje voľné radikály, stimuluje metabolizmus, znižuje hĺbku vrások a zlepšuje celkový stav pokožky.

Allontoin. Tento komponent odumreté kožné bunky, aktualizácie povrchu pokožky, robí ju viac plynulý, hladký a dobre upravené.

Arginín. Táto aminokyselina sa aktivuje tkaniva rán, posilňuje steny kapilár a bráni vzniku ochorenia prejavy.

Ricínový olej. Olej zjemňuje, vyživuje a zmäkčuje pokožku, hydratuje ju, vyplní všetky nerovnomerné, redukuje vrásky, odstraňuje pocit tlaku, zosúlaďuje úľavu a oválne tváre.

Kyselina hyaluronová. Tento aktívne polysacharidy absorbujú molekuly vody a konvertuje ich do gélu, ktoré zabraňujú odparovaniu vlhkosti a chráni textílie z sušenie, čistenie a predčasnému starnutiu.

Výhody použitia

Čistenie. Maska odstraňuje toxíny, uvoľňuje póry, odumretých buniek a rozpúšťa soľný zástrčky, ako výsledok, pokožka dýcha, stáva zdravšie, čerstvé, krásne a dobre upravené.

Bielenie. Aktívne komponenty maska potlačiť melanínu molekuly, ktoré pomáha eliminovať "modriny" pod očami, zníženie závažnosti hyperpigmentácia, pehy, začervenanie a iné nedostatky, aby pleť aj viac a krásne.

Podložka. Maska aktívne bojuje so zvýšeným rovnováhu v koži. Absorbuje prebytočný tuk, znižuje produkciu sebium, zužuje póry, matiruet tvár a dáva to dobre upravený vzhľad.

Uvoľnenie Formulár

Maska je vyrobená z hypoalergénne vlákniny. Má zaoblené anatomický tvar s rozparky, ktorá zabezpečuje tesnosť do pokožky a rýchly účinok. Výrobok je zabalený v zalepenej taška s obrazom perly.

Objem výrobok je 23 m.

Spôsob aplikácie

Rozbaľte obrúsok a umiestniť ho na tvár v súlade s rozparky. Po pol hodine, odstrániť masku a zvyšné sérum vmasírujte do pokožky. Vykonať postup po čistí pokožku niekoľkokrát týždenne.

Štítky: farma pobyt sérum, krém maska, tvár kórejský maska, farma pobyt, textílie maska, kolagénu, Sérum, farmstay, tvárová maska kórea, kórejský maska.


( 1 Hodnotenie )

Počet