Carbins Chameleon Okno Odtieň Film 85% HVIEZDOKOPY Fialová-modrá Farba Pre Automobilových Skiel Solárna Ochrana

€714.24


1. Roll Kategória: 1.52 m*30 m 2. VLT: 85% 3. Žiaruvzdorné: 35% 4. Materiál: PET 5.Hmotnosť: 10.0 kg 6. Balenie: 156*15*15 cm Nasledujúce je Svetlo modrá Predné + Zadné Okná Odtieň môžete tiež insterested v: "Zazvonil teplota:-15c do +150c, chránené pred UV žiarením. "Eco-friendly" materiály Ľahko aplikovať a odstrániť "Rýchle Uvoľnenie lepidlo" Veľmi flexibilné zábal vinyl, keď je teplo aplikovaný "Water resistant" sa Dá čistiť mydlom a vodou "Jednoduchá inštalácia plug and play" Ľahko odstrániť bez rezíduí, bude nepoškodzuje lakované povrchu vášho vozidla

"1. Opatrenie vaše vozidlo, do okna veľkosť, a potom strih filmu v rôznych veľkosti pre každú časť . "2. Čistenie povrchu sa chystáte na prevádzku, aby bolo čisté a hladké " 3. Použiť sušič na vlasy alebo teplovzdušná pištoľ na tvar film. A stierkou môže pomôcť, aby sa povrch hladší . "4. Znížiť nežiaduce film nôž . "5 . Vytlačiť všetky vody a tepla hrany film, aby bolo pevné. "Inštalácia je hotová.

Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky.E-maily budú odpovedali 24 hodín počas pracovných dní a niekedy tam môže byť oneskorenie počas prázdnin a víkendov.Ale budeme robiť odpoveď čo najskôr a snažiť vyriešiť vaše problémy von. Verte nám,každý zákazník sa berie ako naše dôležité poklad 1. Kontaktujte nás, ak nie ste v oblastiach, ktoré sme uviedli. Ponúkneme vám najlepšie spôsob dopravy a ceny. Na hladko a rýchlo dispečingu, môžeme loď položiek flexiblly. 2.Všetky doprava zadarmo cena nezahŕňa vzdialenej oblasti. Sme si vyhradzujeme si právo pre ďalšie poplatky v prípade, že adresa doručenia je v vzdialenej oblasti. 3. Normálne sme, aby faktúra hodnoty nižšie, ako je skutočná cena. Akákoľvek výnimka prosím, dajte nám vedieť.

Dodacia lehota je vysoko závislá na miestne zvyky a poštové služby,ak nechcete prijímať položky na čas,ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc.Sme bude zodpovedný za akékoľvek škody alebo straty, ktoré vznikli v lodnej dopravy .

Bežne dodávané DHL, UPS, FEDEX a TNT. Zariadi, Čína príspevok a HK príspevok podľa priania zákazníka.

Štítky: podpis okno film, chameleon film, vlasy okuliare auto, umelé moss rock, bielizeň okno film, fólie prenos, nožnicový, elektrické odtieň, fólie obtlačok na nechty, film odtieň.


( 0 Hodnotenie )

Počet