2020 NOVÁ Magnetická Levitácia Svete, Plávajúce Mape Sveta Loptu Lampy, Osvetlenie, Cool Office Home Dekorácie celý svet Lampa

€2.44


2019 NOVÁ Magnetická Levitácia Svete, Plávajúce Mape Sveta Loptu Lampy, Osvetlenie, Cool Office Home Dekorácie celý svet Lampa

Funkcie:

1.Vstavané LED svetlo, úspory energie a ochrany životného prostredia. Pomocou jedinečnej light-emitting technológie, svetlo je svetlé a mäkké. 2.Povrch svete používa vysoko-presné transfer technológií, a postavy sú jasné, opotrebovaniu a nie zmiznúť. 3.Základňa je vyrobená z ABS rodák materiálu a povrchu plášťa je matný. Textúra je jemná, a to nie je klzká. 4.Pohodlné a jednoduché použitie, ovládané elektronicky ovládaným magnetickým systémom. 5.To chladné mini je skvelý displej jednotka pre vaše predajne, obchodné a domov, ktoré tiež je úžasné high-tech gadget, že ľudia všetkých vekových kategórií sa budú tešiť. .

Popis:

1.Tento svete je dobrá propagácia dar, ako to je veľmi cool pre dobrý písací stôl dekorácie. 2.Prichádza s LED svetlo funkcia, ktorá robí to vyzerať veľmi cool, keď sa zapne v tme.

Špecifikácie:

Farba: čierna, Zlatá, modrá Materiál: ABS Veľkosť: 85mm Výkon: 2W Pätica: EÚ,USA,AU,UK

Package Zahrnuté:

1 x Svete nočné svetlo

Štítky: magnetická levitácia glob, veľká magnetická levitácia, mapa sveta plátno mesta, holé magnetické, svete mapa sveta, chladič, svetlé magické svetlo, 3 mm magnetized gule, magnetické levitující glóbusov, armi bomba.


( 3 Hodnotenie )

Počet