4in1 Nastaviť Bábiky Oblečenie Tričko+sukňa+modré topánky+modrá taška Módu Bežné Nosenie Oblečenie pre 18"American Doll

€8.39


Ideálne sa hodí pre všetky Americké Dievča,Madame Alexander veľkosti bábiky cca 18" vysoký Všetky šaty sú vyrábané ručne a kvalitné,100% Zbrusu nový Balík obsahuje: 1 ks oblečenie (tričko+sukňa+topánky+taška) pre 18" Americké Dievča Bábiku . (Bábika Nie je v cene ,oblečenie, ako obrázky) skvelý darček pre vaše deti ,vašich priateľov a seba,

O poštovné Máme Loď Na celom Svete.Ako budete platiť, prosím, uistite sa, že vaša adresa zhoduje s adresou, ktorú by ste chceli, aby sme loď. USA: Všetky pozemky do USA bude dodaná prostredníctvom USPS do 6 až 15 dní, s sledovacie číslo. RUSKO: Všetky pozemky na RUSKO bude dodaná v Číne Príspevku v rámci 10-25 dní s sledovacie číslo. Ostatné Krajiny: Všetky pozemky s výnimkou USA/RUSKO bude dodaná v Číne Príspevku Registrovaný leteckou Poštou v rámci 25-45 dní s sledovacie číslo.

Poznámka : Prosím, láskavo pochopiť, že súčasťou môže byť oneskorený o nejaké neočakávané situaction ako zlé počasie,dovolenku, alebo sú v držbe ciel.Ak balík nie je dorazí do času doručenia.Prosím, kontaktujte nás a my vám ponúkneme spokojní riešenie.

Štítky: menčester mini sukne, sukne žena, black rose sukne, punk zime, asymetrický denim sukne, polovica sukne, faux kožené midi sukne, zelená bielizeň, sukne, bavlnené elastické sukne, teľa dĺžka sukne.


( 0 Hodnotenie )

Počet