10pcs Upscale Európskej Svadobné Candy Bag francúzsky Ďakujem Svadobné Zdvorilosti Darčeka Package Narodeninovej Party Vianočné Prospech Tašky

€10.34


Meno: Sladkosti Box 1,Veľkosť : 9x5.5x12.5cm 2,Materiál: Papier 3,Dizajn: ako obrázok 4,QTY: 10pcs papierové krabice 5,Použitie: Tieto tvorivé boxy sú vyrobené pomocou vysoko kvalitnej lepenky, ktoré je noteasily deformovaný. Tieto prospech boxy sú ideálne pre svadbu, oslavy, výročie, baby sprcha alebo narodeninovej party dekorácie Ideálny pre candy balenie, cookies/zákusky balenie, šperky box, creative arts & craft DIY alebo nejaký malý objekt pre jednoduchý a príjemný spôsob, ako dať darčeky. Tipy: Tieto candy boxy sú ploché polotovary pre prepravu a ľahko zložiť sami. POZNÁMKA: Prosím, vyplňte svoje meno a priezvisko vrátane krstné meno,Stredné meno a priezvisko počas uskutočnenia platby. Vyplňte, prosím, v správnu adresu vrátane vášho bytu Č,Ulica,Mesto, Región a Krajina,v opačnom prípade vašu zásielku môže asi byť vrátené! Vystrihnúť,aby sa meranie mohlo spôsobiť veľkosť odchýlky (plus a minus1-2cm fluktuácia),farba aberration je vzhľadom na monitory,počasie,osvetlenie a ďalšie faktory,Obrázky budú mať rôzne farby v rôznych monitoroch, ale nemá to vplyv na appearence maľba,Prosím pochopiť. Milí kupujúci, ak nie ste spokojní s našimi produktov a služieb, kontaktujte nás prosím pred odchodom negatívnej spätnej väzby, potom budeme snažiť riešiť problémy a aby ste spokojný. Toto je pre nás veľmi dôležité a vďaka za vaše porozumenie. Vďaka za účasť a prajem pekný deň.

Štítky: kolo iphone krúžok, drevené štítky hip, rinbow šaty dlhé, ženy pettiskirts, kolo ramienko háčika, kolo zelené korálky, ženy parfum hot, xiao bos vákuum, rines ford fiesta.


( 1 Hodnotenie )

Počet