Lacné Vrecko na Notebook, Netbook, Počítač, Notebook HDP MicroPC 6 Palcový RJ45 RS232 kompatibilný s HDMI Windows 10 Pro 8G RAM s podsvietením

€347.88


Ak "Obchod v Zväzky" s MicroPC prípade in-APP , budete získať polovicu ceny pre prípad Prehľad

MicroPC je vreckový mini Notebook vyvinuté a navrhnuté HDP spoločnosť pre priemysel odborníkov a rôznych mobilných scenáre. To len váži 440g, ktorý má veľa rozhrania. To môže úplne nahradiť tradičné notebooky pre ľudí, ktorí pracujú v oznámení, elektrickej energie, prieskumu, ťažby, archeológii, vzdelávanie, výroba, servis reťazca, call centrum, business služby, verejné inštitúcie, vládne vojenské a mnoho ďalších oblastiach.

Micro PC Rozhranie Diagram

Použitie Výrobku Polia

Multi-rozhranie mobile produktivity nástroj

Microsoft Surface Go je tak malý, ľahký a cenovo dostupné to, že to bol prezývaný ako iPad 6 vrah. Avšak, 6" MicroPC je nielen menší, než Povrchu Ísť, ale má aj ďalšie rozhrania. Palm-sized MicroPC je len 15 mm v najtenší časť, váži 440g a spotrebuje len 10W tepelnej dizajn, ale jeho výkon je rovnako dobrý ako Microsoft Surface Ísť za nižšiu cenu. MicroPC je mobilný produktivity nástroj vhodný pre každého a v každom priemyselnom odvetví.

Funkcie HDP MicroPC 1. Kompatibilné pre TO, polia a viac s jeho robustný exteriér: komunikačné Siete, elektrickej energie, prieskumu, ťažby, archeológii, vzdelávanie, výroba, servis reťazca, call centrum, business služby, verejné inštitúcie, vládne vojenské a mnoho ďalších. 2. Silný Výkon s Ultra Nízka Spotreba Energie: Intel N4100 procesor so štyrmi jadrami, štyri nite a thermal design 10W. 3. 128GB super kapacita M. 2 SSD pre rýchle čítanie a zápis rýchlosť (čítanie:576MB/s, zápis: 465MB/s), vymeniteľná, a nekonečné rozšírenie kapacity. 4. RJ45, rozhranie pre pripojenie ku káblovej sieti prístupu a pripojenia na bezdrôtové siete Wi-Fi 2.4 G/5G dual pásma a Bluetooth 4.2 pre dual-channel max. rýchlosť prenosu z 433Mbps 5. Zabudovaný jeden RS-232 sériový interface, široko používané v priemyselných ovládanie a automatizácia. 6. Tri USB 3.0 rozhranie pre maximalizáciu rozšírený USB zariadenia. 7. Jeden full-featured Typ C nabíjania rozhranie pre audio, video a prenos dát. 8. Jeden microSDXC slot pre ručné zálohovanie alebo migrácia dát v sieti zadarmo prostredie. 9. Touchpad s ľavé a pravé tlačidlo, ako aj všetky ĺavé, prostredné a pravé tlačidlá na ľavej strane myši, známe prevádzku, ktorý umožňuje užívateľom začať ihneď. 10. QWERTY klávesnica s podsvietený návrh, aby vyhovoval núdzovej potreby v noci, alebo v žiadne svetlo alebo zlom svetle. 11. Aktívne chladenie dizajn a PC-úroveň chladenie riešenie. 12. Dva medené orechy vložený na zadnej strane pre upevnenie v rôznych zložitých prostrediach. 13. Indikátor napájania, letargia indikátor a RJ45 indikátor držať krok stroja kedykoľvek. 14. ser-priateľské ozdobná šnúrka na uniforme diery, nadaný s ozdobná šnúrka na uniforme, ktorý môže niesť 4 kg. 15. To je oveľa lepšie ako Microsoft Surface Ísť (8GB/128GB), pokiaľ ide o celkový výkon, ale je menšie a ľahšie. Váži len 440g a možno ovládať jednou rukou.

HDP Micro PC Podrobnosti

1. Nárazu odolný ABS Syntetické Živice Shell, anti-shock letectva-úroveň ABS syntetické živice LG-DOW 121H je dovezené z Južnej Kórey, s hrúbkou hrúbka 1mm, čo je ohňovzdorný, vysoko tepelne odolné, a Proti-0 ohňovzdorné, s Rockwell tvrdosti až 109 R, a pevnosť v ohybe až 26000kg/cm2. Jeho integrity kurz dosiahne 97.63% pod 1.5 m pokles test.

Jeho moderný vzhľad je matt UV-striekané, so zaoblenými rohmi pre veľkú afinitu a pohodlné pocit. Oblasť pásu-tvarované duté prívodu vzduchu na chrbte je až 28% a 3 mm-vysoká nohy robí spodnej prívodu vzduchu dizajn elegantnejšie. Na chrbát, 45 ° -sklon odvzdušňovací chráni vonkajšie rozhrania z znečistený od prachu a stratí tepla viac hladko. Non-slip keper groove dáva silné uchopenie. 2. 6 Palcový HD majstrovstvá wcg Obrazovke

6" s vysokým rozlíšením (HD), široký farebný gamut (majstrovstvá wcg) obrazovky, Corning® Gorilla® Glass, 4 má naživo farebné, prírodné, hladké a viditeľný účinok. S 178 stupňový výhľad, používatelia môžu získať vynikajúci vizuálny zážitok pri akomkoľvek uhle.

S 1280x720 rozlíšenie a 3000: 1 statický kontrast, zobrazí sa venovať a svetlé farby. Na otočná os podporuje plynulú reguláciu pre maximálny úsek 150. 3. Integrovaná Qwerty Klávesnica, Dotykový panel a 3D myš qwerty klávesnica, touchpad a 3D myši sú integrované do C tvár, ktorá je len 15×9 cm veľkosť. Kovové film tlačidlo je klinovité určené, čo je viac ergonomické a poskytuje vynikajúci zážitok pre prst stlačením tlačidla. Qwerty klávesnica je podsvietená, aby spĺňali núdzové potreby v noci, alebo v žiadne svetlo alebo zlom svetle. Rozloženie klávesnice je viac ako rozumné. Môžete dokončiť všetky operácie so svojimi ľavý palec v prípade len počet vstupov. MicroPC má vstavaný touchpad s väčším funkčnom priestore, a zároveň podporu ľavé a pravé tlačidlá dotykovej plochy. Týmto spôsobom, kurzor je list presnejšie cez pravý palec. Ľavom hornom rohu C tvár je ĺavé, prostredné a pravé tlačidlá myši, s vhodným šírka zabezpečiť neobmedzený prevádzku. Vypínač je zapustené, aby sa zabránilo náhodnému dotyku. To je veľmi výhodné, ak chcete zapnúť alebo vypnúť, stroj drží ju v ľavej ruke. Ventilátor je prepínač v strede, a Off (vypnuté) a Na štáty sú jasne identifikovateľné. 4. Dve Cooper Orechy Vložené Na Zadnej Dva medené orechy (vhodný pre 2,5 mm-priemer skrutky) sú vložené na zadnej strane pre upevnenie stroja v rôznych zložitých prostrediach. Môžete ju pripojiť k akémukoľvek otočná vešiak, stojan, výťah, zásobník, zátvorka, atď.

Štítky: mini pc okno 10, bmax x15, hdp vyhrať, macbook air, muži počítača, android tablet, poznámkový blok, hd ssd, i7 notebook, ddr4 ram.


( 4 Hodnotenie )

Počet