Prostaty Vibrátor pre Mužov Oneskorenie Ejakulácie Penis Vibrácií Krúžok Stimulátor Klitorisu Mini Vibrátor Diaľkové Vibrátor pre Páry,

€16.08


o tom, že výrobok:

1------Environmentálne materiál, super mäkké silikónové, super elastické. To môže pretiahnuť na dostatočne dlhý čas, aby sa zmestili všetky veľkosti.

2------ To sa ľahko čistí s trochou teplej vody a obyčajné mydlo.

3------ je To naozaj jednoduché použitie. Rýchle nabíjanie a dlhodobé používanie vám poskytne stály prúd služby.

4------ je tichšia než tikot hodín. Užite si ho bez obáv znepokojujúce ostatných.

5------100% opatrne odoslaný!

O záruke :

Ak je položka nezodpovedá popis alebo je chybný, a vrátenie peňazí sa bude venovať. (Neváhajte dať zlé pripomienky alebo neutrálne komentáre, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis v čase, veríme, že exchange vám umožní dosiahnuť lepšie výsledky.)

o tom, že produkt

Všetky výrobky sú 100% nové, k dispozícii, a pozorne skontrolovať pred dodaním.

Všetky výrobky sú vyrobené z zdravotníckych materiálov triedy, 100% bezpečné a neškodné pre telo.

O dodávky

Budeme odoslanie objednávky do 5 pracovných dní. Čas dodania závisí od krajiny a bude ovplyvnený počasím, štátnych sviatkov a iných faktorov. Ak nechcete dostávať vašu objednávku načas, prosím, kontaktujte nás.

Čo mám robiť, ak som stretnúť produkt problém?

Prosím, tento výrobok používať podľa manuálu. Ak stále nie je k dispozícii, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis na čas. Prosím neotvárajte žiadne spory. Myslíme si, že oznámenie účinok je oveľa lepšie.

O pracovných hodín

Vzhľadom na časový rozdiel, tam bude oneskorenie pri komunikácii, ale správa sa odpovedali, do jedného pracovného dňa. prosím, trpezlivo čakať.

samozrejme

Správame sa našich zákazníkov, ako naši priatelia. Dúfame, že si môžete kúpiť viac šťastia z nás a starať menej. Vaša podpora je pre nás veľmi dôležité, prosím, nezabudnite na nás nechať 5 star komentár.

Štítky: muži vibrátor penis krúžok, žaluďa vibrátor diaľkové, viking penis krúžok, sex veľký penis pre ženy, drôt vibrátor diaľkové, dildo malé, vibračný penis penis krúžok, dildo mini, vibtating penis krúžok, nositeľné vibrátor diaľkové.


( 0 Hodnotenie )

Počet