Mini Magnetické Ryby Nádrž Akvárium Čistiacim Prostriedkom Na Sklo Kefa Magnety Okno Riasy Škrabka Čistiť Kefkou Plastové Hubky Príslušenstvo Nástroje

€5.37


Mini Magnetické Ryby Nádrž Akvárium čistiacim prostriedkom na Sklo Kefa Magnety Silné Magnetické Čistenie slepej uličky Poškriabaniu Zdarma JA55 Položka Špecifikácia:

Funkcie:

Dual-purpose plávajúce a vŕtacie magnetické kefka má super magnetická sila, ktorá je vhodná pre všetky druhy rýb, tanky a má veľká sacia sila.

Tento produkt je vyrobený z dovezených inžinierske plasty, spracované pomocou ultrazvuku, s krásny vzhľad, plávajúce dizajn a jednoduché použitie.

Tento produkt je vyrobený zo silných magnetov . Keď používate, stačí dať jeden z nich do akvária, a iné môžu byť absorbované spolu mimo nádrže. Pri pohybe vonkajšie jeden poháňa vnútorný dosiahnuť jednorazové vo vnútri a mimo akvárium. Vyčistenie interiéru prijíma plávajúce dizajn, aby sa zabránilo náhodnému pádu do akvária a je nevhodné, aby sa.

Veľmi vhodné pre malé sklenené nádrže na ryby alebo morské a sladkovodné, nie je vhodný pre akrylové akvárium. Jednoduché použitie a obchodu, môžu byť umiestnené v rohu po použití, ktoré nie je dotknuté ryby sledovanie činnosti.

Pomôže ľahko čistiť akvárium bez poškriabaniu skla. Stačí čistiť raz a vaše ryby sa budú mať čistý a zdravý domov. A nemusíte mokré ruky alebo rušiť ryby načítať.

Upozornenie:

Skutočné farby sa môžu mierne líšiť od snímku, vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt

Prosím, dovoľte 1-3 cm odchýlka vzhľadom na ručné meranie

Popis:

Materiál: PVC, vzácnych zemín magnet

Veľkosť(S):7X4X6CM(LxWxT)

Balenie Obsahuje:

1X Cleaner

Štítky: textílie, čistenie okna, brush cleaner make-up, ryby sklo nádrže, vysávač vysávač, konco riady so štetcom, window cleaner magnetické, čistič okien, obojstranný magnetický čistiaci prostriedok na sklo, čistenie okien, boyu štrku cleaner.


( 2 Hodnotenie )

Počet