Motocykel 3D Tank Pad Spp Samolepky Pre Honda CBR600RR CBR1000RR REPSOL HRC CBR FIREBLADE Motorke Nádrž, Kryt Chránič Odtlačkový

€4.77


Popis produktu

Aplikácia pre: Univerzálne použitie pre Všetky Motocykle

Balenie Obsahuje: 1 x 3D Tank Protector Pad Alebo 1 x Nádrž Spp Nálepky

Špecifiká a Funkcie: 3D Perforované Gel Black & Chrómovaný Výbava Okolité pre Zvýšenú Priľnavosť Vyrobené z Tepelne Tvarovaná Vinyl Živice pre Premium Kvality, Ochrany Dlhá životnosť Lepidlo Odoláva Vode a Iné Corrosions Elegantný, Segmentovaný Dizajn pre Lepšie Obutie a Vlastný DIY Aplikácie

Poznámka: 100% Zbrusu Nový Profesionálna Inštalácia je Vysoko Odporúčaný montážny Návod NIE je v cene

Ak máte akékoľvek problémy alebo otázky počas nakupovanie, prosím, neváhajte sa opýtať on-line obsluhujúci personál ,môžete zanechať odkaz na nás, ak nikto tu vzhľadom na časový rozdiel .

V súčasnosti, akceptujeme platbu prostredníctvom Visa, MasterCard, Maestro debetnej karty, QIWI, WebMoney, Boleto, Western Union, a to Bankovým prevodom.

Viac možností platby budú k dispozícii na www.ubytovanietale.sk neskôr.

1. Vaše výrobky budú zverejnené von do 3 pracovných dní po prijatí platby. (Budeme vás informovať e-mailom, ak akékoľvek oneskorenie došlo v dôsledku dovolenku udalosti.) 2. Vyplňte, prosím, svoju úplnú adresu dodania s kontaktné telefónne číslo, najmä ruských kupcov, potvrďte prosím vaše celé meno. 3. Upozornenie nebudeme zodpovední za ciel, môže mať ciel v dôsledku niektoré krajiny colnej politiky. Akonáhle sa to stalo, prosím, colné odbavenie sami. 4. Pre akékoľvek iné problémy, neváhajte a kontaktujte nás, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám slúžili.

1. Pozrite si prosím balíček a produkt opatrne.

2. Akékoľvek problémy týkajúce sa produktov/ nebolo doručené, kontaktujte nás prosím v čase obchodný manažér, správu alebo e-mail.

Štítky: honda cbr1000rr 2006 rim, cbr1000rr odtlačkový, odtlačkový motorke, HRC, cbr600rr odtlačkový, cbr1000rr repsol, honda repsol nálepky, honda cbr1000rr sp repsol, repsol nálepky, chránič nádrž.


( 0 Hodnotenie )

Počet