Ženy taška luxusné značky 2020 nové woemn originálne kožené vrece Módne luxusné Krokodíla vzor reliéfne ženy kožená taška cez rameno

€110.30


SUWERER Všetky tašky sú výber vysoko kvalitných prvá vrstva kože výroby. Kožené čiary ako ľudskú pokožku,Na niektorých miestach viac jemná na niektorých miestach hrubý, všetky linky nemôže byť presne také isté kože. Vlastnosti Veľkosť: Stredná Rozmery: 31.5 cm x 21 cm x 14 cm Hmotnosť: Cca 1,0 Kg Hlavné Materiál: Superior cowhide(pravej Kože) Poznámky: 1. Tento produkt je vyrobený z najvyššej kvality Usne a môžu sa trochu nové kožené arómu. Ak nie ste na to zvyknutí, by ste mohli jednoducho otvoriť balíček a dať do vetrať, miesto na pár hodín, potom vôňa sa bude slabnúť. 2. Prosím, dovoľte malé farebné rozdiely spôsobené rôznym fotoaparát alebo svetlo prostredie. 3.V dôsledku rôznych výrobu dávkach, môže byť odchýlka 2----3 CM pre položky. O Prepravnej 1. Prosíme o potvrdenie vašej adrese pred platby, by sme nie je zodpovedná vrátenie spôsobiť nie ponúkajú právo adresa(vrátane podrobné adresa, telefónne číslo ), všetky balík by sa vyslať do 48 hodín. 2. radi by sme poslať balík www.ubytovanietale.sk štandardná doprava spôsobmi, za Normálnych okolností, by ste získať balíček v 10-35 dní, ale Rusko, Brazília môže trvá 15-60 dni, ak nie ste získať balíček v 60 dní, najprv nás kontaktujte, radi by sme vám vrátime plnú peňazí. 3. Ak chcete získať balík rýchlejšie a zašleme vám ju DHL, EMS, ale musíte platiť extra expedičný poplatok. O Return 1.Kontaktujte nás prosím najneskôr do 7 dní po tom, ako dostanete výrobok či chcete vrátenie peňazí alebo výmenu veci, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol vysporiadať sa s ňou prvý krát 2.Ak nie ste uspokojiť s našimi položky z dôvodu kvality, alebo z iných dôvodov, prosím, kontaktujte nás najskôr, a nie otvoriť sporu bez akejkoľvek diskusie, by sme vám ponúknuť ten najlepší uznesenia o všetkých otázkach, 3.Ak chcete vymeniť iné položky, prosím, vráťte položky k nám pôvodnom balení, a na situácie, ktoré by sme usporiadať poslať nové položky, ako sme dostali taška, okrem toho, sme nie je zodpovedná akékoľvek prepravné, dúfame, že sa môžete porozumenie 4.Ak máš Chybné položky a nájsť tovar bol poškodený, prosím kontaktujte nás prvýkrát a poslať fotografiu k nám pozrieť sa na to, by sme chceli.

O Spätnú Väzbu

1.Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Takže prosím, nenechajte otvoriť akýkoľvek spor, alebo nám neutrálne alebo neutrálne spätnú Väzbu 2. ak nie ste spokojný s našim výrobkom po dostali , najprv nás kontaktujte, my vám ponúkneme uspokojivé riešenie na posledný.

Štítky: dizajn luxusné kabelky, 2020 taška ženy, taška luxuri, hodváb vosk, taška na rameno, A523, autor tote tašky pre ženy, luxusné 2018, cloud kabelka, 2020 taška pre ženy, anelo taška.


( 0 Hodnotenie )

Počet