Nesie Trinket a Šperky Boxy Zvieracích Postáv Kovové Remesiel Krúžok Držiak Náhrdelník Kontajner, Darčeky pre Milovníkov

€11.42


Nesie Trinket a Šperky Boxy Zvieracích Postáv Kovové Remesiel Krúžok Držiak Náhrdelník Kontajner, Darčeky pre Milovníkov Veľkosť Produktu : L1.375*W1.625*H2.125INCH(L3.3*W3.9*H5.2CM) 1) Materiál: cín zliatiny v silver alebo gold plating. 2) Namaľoval manuálnu prácu. 3) Vložkou svetlé drahokamu. 4), Otvorené a uzavreté s magnetom. Vďaka za návštevu našej internetovej stránky----profesionálny výrobca cín cenené trinket boxy,fotorámčekov a domov ozdoby.Môžu byť podávané ako zariadenie domácnosti,svadobné prospech,Christmas,Halloween,veľká noc,Valentín,Matka & Otca, deň detí ,Narodeniny,Výročie dary,atď.. Sa spustila trinket boxy boli vyrobené v cín,ručne maľované v richful smalt farba,a potom inlayed s krištáľovo kamene.Vykonávame mnoho tém šperkov, boxy: ako sú vtáky,mačky,psov,z chovu poľnohospodárskych zvierat,voľne žijúcich zvierat,more & rybníku života,hmyz,kvety, víly,Egyptských,Vianočné a iné dekoratívne okná.Každé políčko je jedinečné,nádherné a zberateľskú pre život dlhý. Sme hrdí na poskytovanie veľký zákaznícky servis a konkurencieschopné ceny, vo vysokej kvalite,tešíme sa na rokovaní od vás. Obrázok produktu:

Štítky: diamond skladovanie, držiak otočný, nechty krásy umenia akryl gel, regálové strom, ozdobný šperk box, zrkadlo gramofónu, dx5 ploter, šperky stoja drevené, záhrada nástroja, kodér stroj.


( 0 Hodnotenie )

Počet