Stlačený bambusové drevené nôž kendo iaidó kung fu rod bojových umení stick dlhý 120cm vysoká kvalita

€87.48


Materiál: stlačený bambus (bamboo trubice na prúžky, nerezová spracovania, vysoká priľnavosť, vyššia hustota a intenzita !) Vysoká hustota, hmotnosť je väčšia ako objem tvrdé drevo, húževnatosť sú oveľa vyššia ako z dreva. Package vrátane: iba 1 ks nôž Veľkosť: Celková Dĺžka cca 120 cm. Váha: cca 1000 g Poznámka: Každá dávka dreva farieb môže byť rôzne(možno svetlejší alebo tmavší), drevo hmotnosti sú rôzne príliš. Prírodné drevo má niektoré prírodné generované jazva uzol a textúry, ktoré je nevyhnutné. Existuje niekoľko otvorov a pórov je normálny jav, nie je kvalita problém. Poznámka: Môžeme vám zaslať do EXPRESS, DHL je HKDHL. ale možno na Prepravu spôsobom nie je rozhodnete, zvyčajne vám zašleme do Express, ktorý je vhodný pre vás. A t on kupujúci sú zodpovední za všetky colné daň,daň účtovaná atď.

Doprava:

1.Pre väčšinu krajín,dodacia lehota je asi 14~35 dní,možno to bude trvať dlhší čas, kvôli zlému počasiu pod.

2.Kupujúci sú zodpovední za všetky colné daň,daň účtovaná atď.

Vrátenie&Return:

Budeme skontrolujte položky, starostlivo pred doprava, tak väčšinou to nebude mať problémy s kvalitou.

Ak nie ste spokojní so svojím nákupom si môžete vymieňať položky prijaté. Musíte nás kontaktovať najneskôr do 3 dní po obdržaní vašej objednávky,nebudeme zodpovední za žiadne problémy po registrácii balík nad 3days,a neakceptujeme vrátenie alebo vrátenie peňazí. A vy by ste mali platiť všetky dodatočné prepravné poplatky a položky, vrátil by mal byť udržiavaný v pôvodnom stave.

Trochu farby a veľkosti rozdiel z obrázkov nie je chyba v dôsledku monitor atď dôvod, nebudeme akceptovať vrátenie peňazí, dúfam, že sa vám môže porozumieť.

Ak zásielka bude vrátená z dôvodu, aby kupujúci je dôvod, napríklad kupujúci nie je doma, kupujúci sa nemusíte platiť dane colný kupujúci nemusíte dostať balíček v čase atď., potom sme sa nevracia. Ak budete ešte potrebovať balík, potom môžeme znovu ju poslať, ale mali by ste zaplatiť poštovné za poplatok, ďakujeme za pochopenie!

Spätná väzba:

1.Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službách, prosím láskavo nechajte nám "Pozitívnu spätnú Väzbu," pre nás, keď dostanete vaše položky, a budeme robiť rovnaké pre vás.

2.Prosím, kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme sa snažiť uspokojiť vás.

Ďakujem vám veľmi pekne za váš čas a nákup !

Štítky: stick wushu, kendo jednotné, drevené palice mikado, kung fu stick, kung fu zamestnancov, aikido jednotné, shaolin zamestnancov, drevené palice moxa, bavlna lepiaca tyčinky, kendo.


( 0 Hodnotenie )

Počet