1 Ks 8 palcový Keramické(zirconia) Rod Nôž Brúska S ABS Rukoväť Ostrenie Pre Kuchárov, Oceľové Nože Kuchynské Asistent Helper

€8.71


Funkcie:

Keramické ostrenie prúty sú užitočné pre získanie super-fine pre okraj na nože. Toto keramické ostrenie tyč môže získať váš rezný výkon s niekoľkými ťahmi. Prút je kolo, takže ho môžete použiť na zaostrenie nožnice, kuchynské nože, ovocie nože a všetky ostatné kovový príbor.

Drážkovaný je časť pre hrubé brúsenie, hladký časť pre jemné brúsenie. Nie je k dispozícii na použitie v keramický nôž ostrím. To má vysoký stupeň tvrdosti pre pozostáva z zirconia & oxidu hlinitého. To sa nikdy dostať hrdzavé, šetrné na životné prostredie, zdravé a ľahko sa čistí.

Špecifikácia:

Materiál: Oxid hlinitý,ABS rukoväť

Veľkosť: 8 Palec

AKO POUŽÍVAŤ:

1. Podržte keramické rod vertikálne, s tip odpočíva na uterák alebo na iné nešmykľavý povrch, miesto päty noža proti tyč, na rovnakým uhlom, akým ste brúsenie noža na kameň. Ak si nie ste istí, uhol, niekde okolo 20 stupňov je asi OK. Najdôležitejšie je zachovať rovnaký uhol počas celej honovanie procesu.

2.Zdvih nôž pomaly dole na tyč, začína na päty kotúča a dokončovacie práce na špičke. Udržať vaše zápästie stále pri pohybe lakťa späť, použitím mierneho tlaku na tyč.

3.Udržať tyč stabilný pri brúsení. Uistite sa, že vyhnúť kvapkadlová z vysokej.

Balík obsahuje:

1 x Keramická brúska Prúty s maloobchodných balíkov

Štítky: nože sowol, sekera kuchyňa, sada nožov z ocele, santoku, kuchár knive, kuchár nôž santoku, kuchár kuchynský nôž, kuchyňa knive, kuchár nôž set, nôž set xyj.


( 1 Hodnotenie )

Počet