Elektrickú Vŕtačku Protiprachový Kryt popola misy Vplyv Kladivo Musí Mať Príslušenstvo Vrták Prachu Zberateľ Prachotesný Zariadenie, elektrický Nástroj Accessorie

€2.68


Popis

1.Prach Zber Nástroj: Ak si chcete uchovať zmätky od potiahnutia vašej podlahe alebo nábytku, skúste tento všestranný vrtáka prílohu. Tento šikovný prístroj sa hodí na vrtákov a zachytáva prach vytvorené z vŕtanie otvorov v sadrokartón, drevo, kov, betón a iné materiály.

2.Hodí Viac Vrtákov: nastaviteľné vŕtačky kryt môže byť použitý na rôznych domácich projektov, ktoré si vyžadujú vŕtanie. Miska príloha sa hodí vŕtačky akékoľvek značky bez akejkoľvek úpravy potrebné.

3.JEDNODUCHÉ POUŽITIE: Na uchytenie lapač prachu na vaše vrtáka, prvý twist off jasné veko. Vložte vrtáka do základne na pripevnenie, čo zabezpečuje, že okrúhly kefa je vybavený okolo vrtáka. Potom nasaďte veko a vy ste pripravený zachytiť prach. Ak chcete vymazať prílohu, len twist off veka a vyprázdnenie prachu.

4.ZNÍŽENIE ZMÄTKY: DIY projekty môžu získať chaotický. Ako ste vŕtať nové diery, veľký alebo malý, jemný prach usádza v celej miestnosti od vytlačil sheetrock alebo drevo kusov. Používanie tejto plastovej vŕtačky príslušenstvo pre ovládanie trosiek a nechajú vaše podlahy a povrchy bezprašnú tak, že čistenie až po projekt je jednoduché.

5.S našimi vŕtačky kryt systém, môžete obsahovať prach a nečistoty na čistenie pracovného priestoru. Vŕtacie príloha je vyrobená z odolného plastu. Funkcie dutou komorou, ktoré zbiera prach a nečistoty, ako budete vŕtať každej diere.

Funkcie

-Farba:modrá

-Materiál:plast

-Size:88*50*44 mm/3.46*1.97*1.57 palcov

Balenie zoznam

Elektrické kladivo protiprachový kryt*1

Štítky: gumené vŕtať protiprachový kryt, trochu nástroj, úlet prachu kolektora, nástroje, náradie., drill bit, cj0618 sústruh, Auto repair tool, multy nástroj prípade, vplyv matica skrutkovač, balenie scrunchie.


( 2 Hodnotenie )

Počet